Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Na tento film jsem se opravdu těšila. Má výborný námět a k tomu dvě herecké hvězdy. Cate Blanchett se své role ujala na výbornou. Ovšem hůře na tom byl Brad Pitt. Ten mi do role Benjamina vůbec nepasoval a tím pádem mi narušil celkový dojem z filmu. Námět a herecký výkon C. Blanchett hodnotím na 4 hvězdy. A Brad Pitt nedostane ani jednu. Bohužel...

Avengers (2012)

Zprvu jsem se na to nechtěla dívat, protože jsem už trošku tušila, že to nebude žádný zázrak. Pak o filmu mluvila kamarádka a byla z něj celá unesená. Že by to stálo vidět? Nestálo. Já nevím, co na tom ostatní vidí, ale mě to vůbec nezaujalo a dokonce většinu filmu jsem se nudila. Ve filmu byl klasický boj mezi dobrem a zlem. Dobro představovala parta superhrdinů, která k sobě vůbec nepasuje a chyběla mi nějaká charismatická osobnost. Ani Iron Man to nezlepšil. Co se týče zla, tak ten týpek na mě působil fakt směšně (možná za to mohly ty rohy na jeho hlavě). Jediná scéna, která mě pobavila, byla jak Hulk mlátí s tím zlým kozlem, jak s pytlem brambor. Za to si tento film vysloužil jednu hvězdu navíc.

TRON: Legacy 3D (2010)

Nechápu, jak to může mít tak vysoké hodnocení a ještě k tomu 260. nejoblíbenější film. To si ze mě děláte srandu? Vždyť to ani nemá na průměrný film. Jediné co se mi opravdu líbilo, byla hudba. Za tu hudbu si tento film vysloužil ode mě jednu hvězdu navíc.

Zoo (1999) (seriál)

Vhodné pro všechny milovníky přírody a zvířat. Umožní Vám pohled "do zákulisí" jednotlivých zoologický zahrad po celém světě. Nahlédnete do práce ošetřovatelů a veterinářů v zoo.

Mamánek (2010)

Nenadchne ani neurazí. Děj se dá předvídat a nebylo to ani vtipné. Film dobrý jedině na zaplácnutí času a nudy.

Zákon gangu (2008) (seriál)

V seriálu se mi nejvíce líbily dvě postavy. Jaxova stará (doktorka) a agentka ATF - Stohlová (člověk nikdy nevěděl, co si ta "mrcha" zase vymyslí, aby je dostala). Ale nakonec ji dostali Sons. Někde jsem četla, že je tento seriál hodně feministický a musím souhlasit.

Cesta bojovníka (2007)

Kdyby ten film byl němý celý, možná by to nebylo tak hrozné. Jenže ono to bylo hrozné.

V peřině (2011)

Jediné co k tomu dodat: "Jednou a stačilo." Strašná slátanina.

On a jeho sestra (1931)

On a jeho sestra je nejslabší film, ve kterém hrál Vlasta Burian dle mého posouzení. Film mi přišel hodně naivní až kýčovitý. Kdyby tam nehrál Vlasta Burian ani bych dvě hvězdy nedala. Ohodnotila bych ho jen jednou a to jen ze slušnosti, jelikož mám ráda oba režiséry tohoto snímku.

Půlnoc v Paříži (2011)

Dílo Woodyho Allena – krásné podívání. Film stvořený pro milovníky Paříže, ale také nejen pro ně. I když hlavní postavu hraje Owen Wilson, kterého osobně moc nemusím, v této roli mi vůbec nevadil. Ideální film na letní večerní pohodu.