Duna: Část druhá (2024)

Treba zažiť v kine! Veľkolepé epické dielo, ktorého pokračovanie naložilo riadne do kotla. Od doby Star Wars niečo úžasné čo sa vynímalo na veľkom plátne.

Všechny staré nože (2022)

žiadna nuda ako píše veľa ľudí. Príbeh s s postupným odkrývaním deja rozprávaný v reštaurácii s nečakaným koncom ktorý je pointou celého príbehu. za mňa super

Equalizer 3: Poslední kapitola (2023)

Od roku 2004 kde si Denzel zahral vo filme muž v ohni spolu s Dakotou, teraz už aj ona ako dospelá - ubehlo skoro 20 rokov, a ich spolupráca opäť na profesionálnej úrovni. Film živý, menej akčných scén, ktoré ale dorovnala brutálnosť mafie, aspoň ja som sa tešil na to ako si ich pán Roberto podá :). Za mňa parádna jazda. Trilógia, ktorá je dosť vyrovnaná.

Hypnotik (2023)

Nerozumiem a nesúhlasím s tými negatívnymi recenziami. Mne osobne ten film prišiel ako veľmi príjemná oddychovka bez chvíle nudy. Šikovné mystery thrillerove mindfuck prevedenie ked dokukate cele pochopite …. 🙂

Žít a nechat zemřít (1973)

Moore ako Bond mi nikdy nesadol. Žiadna charizma a tie jeho stupidné hlášky. zlatý Connery a Brosnan ….

Shazam! Hněv bohů (2023)

rozhodne film ktorý stojí za to pozrieť ho v kine. Výborné efekty pri ktorých sa otriasa celé kino a že ich nebolo vôbec málo. príjemná akcia s neustále nabitým vtipom. Slušné obsadenie negatívnych rolí. Za mňa oveľa lepšie ako jednotka.

Predestination (2014)

….. co ? Absolutny mindfuck… on - ona, minulost - pritomnost,stretnut seba, ovplyvnit buducnost v minulosti ….  terminator by bol nadseny 😂

Tři muži na zabití (1980)

výborná kriminálka s drsným a nelútostným prevedením. Ako vždy charizmatický Delon a krásna Dalila. Za mňa najlepši film s Delonom vôbec. Až ma mrzí ten koniec

Nemilosrdná spravedlnost (1991)

Vynikajúco agresívny a brutálny W. Forsythe ( tá jeho držka sem perfektne zapadne ). Temná vážna hudba v pozadí a Seagal ktorý láme kosti. Jedna z najlepších segaloviek

Film roku (2021)

114 minut intelektualneho humoru ktorý nie je vtipný. Uznávam nápad ale na konci filmu si aj tak poviete že ten strávený čas sledovaním filmu z ktoého si nič nevezmete ste mohli stráviť inak. Inak povedané hovadina roku.