• Krátkometrážní

Flash (2014) (seriál)

1.série - 80% Seriálu dám vždy šanci alespoň na jednu řadu. 15.díl Flashe naštěstí zachránil. Ano, až po této epizodě jsem si na seriálu vybudoval příjemnou závislost. Hmm, vzpomínám si, že Arrow na tom byl úplně stejně - půlka první řady nuda a zbytek naprostá bomba. Jen škoda, že Flash je oproti Arrow jen velmi malý brácha, který nemá tak skvělý příběh, postavy, herce, "dospělý feeling" a v neposlední řadě mega závislost :). Tak uvidime, jak se vyvine...__ 1.série - 90%

Hledání (2014) (seriál)

1.série - 95%, 2.série 100%

Aféra (2014) (seriál)

1.série - 80% Těžké... Tak strašně zábavná nuda, jakou jsem již dlouho neviděl. Napětí u každého dílu, a vlastně ani nevíte proč. Herecké výkony naprosto neuvěřitelné... Na druhou řadu se těším, každopádně to jistě nesedne každému...__ 2.série - 100% První dva díly: Uuuuuf, já myslel že už to více depresivní být nemůže. Ovšem téma rozvodu, a 4 různé úhly pohledů (opět každý jiný)... Vážně mazec, baví mě to čím dál víc!___ U 5.dílu už naprostá závislost! Druhá řada jede ve skvělých kolejích. Myslím, že už je opravdu málo lidí, které nechá tento seriál po tom všem chladným. Často jsem při sledování hrozně zmatený a vůbec vlastně nevím komu fandit ale i tak... Miluju to!__ Na konci druhé série: Jo, druhá série na tom byla od začátku znatelně líp než první. Zamilovali jsme si hlavní hrdiny mnohem více, zmatení jsme jak nikdy a ten divný pocit v břiše po každém shlédnutí nového dílu byl znatelnější. A já se prostě nemůžu dočkat další série!

Žena v černém (1989) (TV film)

Ach jo, to zase bylo zklamání. Poměrně slušné recenze, které tvrdily, že stará verze je lepší než ta z roku 2012... Tak to asi bohužel ne no. Atmosféra mlhy docela slušná, ale čeká se na ni takovou dobu, že ve výsledku člověk čeká mnohem mnohem víc. Ve filmu se vlastně prakticky skoro nic nestane (lekl jsem se dvakrát, narozdíl od nové Ženy v černém). Závěr docela potěšil, ale když já už věděl do čeho jdu :) Na tu dobu určitě pecka, na dnešní už ne tak velká. Škoda. __30%__

Vřískot 2 (1997)

Není to jednička, nikdy nebude (okey čtverka možnááá :)), ale i tak super zábava. Neve to jako vždy extrémně sluší, Courtney je ještě větší mrcha a David je...no kulhavý. Malá role Sarah Michele Gellar a Jady Smith roztomilá. Změna a zasazení do studentského kampusu obývaného lidmi posedlými filmem (hororem) se mi moc líbilo. Finální identita vraha poněkud zarazila, ale po chvíli vlastně i potěšila. Především jeho/její motivace :) A to, že si film jen dělal totální prdel ze sequelů? Jenom dobře! __90%__

Vřískot (1996)

Jako 8letý jsem z toho byl na větvi, jako starý hororový milovník (zásadně ne moc starý!:D) pro mě tento film srdcovkou zůstal. Jednoznačně jedna z legend hororového žánru, která na malý okamžik ukázala, že slasher není mrtvý. Začalo to tak nevinně, s hloupoučkou Drew Barymore a dokonalou maskou! Sám Wes Craven ani nemohl tehdy tušit, jaký to bude mít úspěch, a že natočí další tři díly (které jsou mimochodem taky skvělé). Krásná Neve Campbell, ďábelsky úžasná Courtney Cox a tupounký David Arquette - bez těch by to nebylo ono. Jen škoda, že přestože film zná každý není po čase stále úplně doceněný. Sebeparodie se spoustou narážek na horor jako takový, kterou Craven skvěle v žánru zavedl, prostě zbožňuju! Já se k němu často rád vracím! Nejlépe všechny čtyři díly za sebou:) __100%__

Moderní Popelka (2004)

Když mě to bavilo 100x víc než naše popelka... Jo jsem buran, odsouhlaseno!

Hra o trůny (2011) (seriál)

1.série - 80%, 2.série - 90%, 3. série - 90%, 4.série - 95%, 5.série - 65%, 6.série - 100%

Lovci duchů (2005) (seriál)

1.série - 100%, 2.série - 110%, 3.série - 100%, 4.série 95%, 5. série - 90%, 6.série - 80%, 7.série - 70%, 8.série - 90%, 9.série - 75%, 10.série - 50%, 11.série - 90%...... Oblíbené postavy: Dean, Jo, Ellen.

Ospalá díra (2013) (seriál)

1.série - 70%, 2.série - 80% Třetí už nedám, až moc pořád stejné a těch lepších seriálů je přece jen víc. Třeba tomu dám v budoucnu ještě šanci, ale spíš asi nee...