Téměř dokonalý zločin (2000)

vyborny film, urcite stoji za pozretie. nechyba napatie. cate blanchett krasna ako vzdy.

Seznamte se, Joe Black (1998)

davam styri hviezdicky. film ma velmi dobru myslienku, hoci prilis prilis dlhy. perfektny anthony hopkins aj brad pitt. pri claire forlani som mala niekedy pocit, ze sama nevie co chce v tom filme a nic jej nedochadza. ale inak film stoji za pozretie. sama neviem ci by som chcela vediet kedy zomriem..

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

originalna myslienka, krasna cate blanchett, perfektny brad pitt. hoci mi v zavere nesedelo, ze zomrel ako male dieta, ked sa ako male dieta narodil, ale tak je to podivny pripad.

Akta X: Chci uvěřit (2008)

serial som zrala uz ako male decko. ale tento film vo mne nezanechal nijaky pocit. herecke vykony slabe. herci sa cely film tvarili tak, ze by som im 5 korun dala. dej podpriemerny, ziadne napatie, ziadny strach, ziadna akcia. od najlepsich casti serialu to ma na mile daleko.

Hledá se Nemo (2003)

moja srdcova zalezitost. jediny film, ktory som videla viac ako jedenkrat.

Králova řeč (2010)

cakala som vela, dostala som malo. colin firth si jednoznacne zasluzil oscara za herecky vykon, ale inak nuda. po polovici filmu som rozmyslala, ci to vobec dopozeram. velmi jednoduchy dej. zaver mi pripadal trochu usmevny. kral cita prejav o vojne a vsetci sa zameriavaju na to, ci prejav zvladne a nie na to, co je jeho obsahom.

Jeepers Creepers 2 (2003)

jednotka sa este ako tak dala, ale tato dvojka je uplna hlupost a strata casu.

Nezvratný osud 4 (2009)

stvrtykrat to iste to uz zacina nudit. zbytocne vyhodene peniaze za 3D kino.

The Secret Diaries of Miss Anne Lister (2010) (TV film)

jeden z tych lepsich filmov. zaujimavy pribeh, prostredie, herecke vykony, dobove kostymy. pribeh cielavedomej a odvaznej zeny, ktora zije v dobe, kedy jedinou povinnostu zeny bolo vydat sa a podriadit sa manzelovi. Anna vsak odmieta ponuku na sobas, studuje, podnika, zveladuje svoje panstvo a neskryva svoje city k Mariane.