Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Po tom, ako som videla hodnotenie, som cakala famozny film, ale ostala som sklamana. pre mna bol tento film strata casu. Nudny dej, same nadavky, nezanechal vo mne ziadny pocit.

VALL-I (2008)

krasa, krasa. tuto rozpravku davam na druhe miesto za finding nemo. wall-e a tie jeho oci su proste na zozratie.

Dokonalý trik (2006)

Zo zaciatku som sa stracala, ale potom film nabral na obratkach a zaver bol fantasticky.

2012 (2009)

Nuz, aspon vieme, co nas caka. Od tohto filmu som cakala teda viac. prilis ma nezaujal. Ani efekty neboli nic moc. A sceny, ako sa rodinka vzdy zazracne zachranila, to ani nekomentujem. Pacil sa mi postoj americkeho prezidenta.

Hra na schovávanou (2005)

Dakota Fanning je skvela ako vzdy. Cely film som v napati cakala, kto vlastne Charlie je. na konci som si povedala, jasne, ze mi to skor nenapadlo. Nie je to top film a da sa mu co to vytknut, ale za pozretie urcite stoji.

Divoška (2008)

Filmy tohto typu nepozeravam. nic ine vsak v telke neslo, tak som si to pozrela. a bola som prekvapena, ako som sa pobavila :-) vcelku mila strelena komedia samozrejme so stastnym koncom. pri tomto filme netreba vobec rozmyslat, iba sa smiat.

L. A. - Přísně tajné (1997)

vyborny film, vrelo odporcucam na pozretie. vyborne herecke vykony, skvely dej, skvela kim basinger. Filmu nechyba zapletka a paradne vyvrcholenie.

Pach krve 4: Krvavý počátek (2011)

Ach, ach. Ani neviem, ci malo vobec zmysel tento film dopozerat. Uz na zaciatku, ked doktorke ukradol pacient privesok z krku bolo jasne, ze vela logiky v tom filme nebude. Herecke vykony na velmi nizkej urovni. Vsetci len jacali, vrieskali a vobec nerozmyslali. Vrazdy ako vzdy brutalne.

Klíč (2005)

Vyborny film. Vyborny dej, napata atmosfera. Co mi vsak vadilo, boli cierne prestrihy na minulost.

Plivu na váš hrob (2010)

mam rada horory, ale nie az takuto brualitu. dost nechutny film, ani neviem povedat, ktory z tych 5 mal "najkrajsiu" smrt.