Temné stíny (2012)

Těšil jsem se na Burtona a Deppa tak jak je znám a mám je rád.To se bohužel nekonalo.To Burtonovo bizarní vidění světa tady naprosto schází,kdybych si v titulcích nepřečetl že hudbu dělal Danny Elfman tak bych to ani nepoznal a docela nevyužitý a nudný děj.Celkově tři hvězdy ale je to jen tak tak. PS: Burton se teď nějak nechytá-možná by bylo fajn přestat točit sračky pro masy a vrátit se k umění.

Dlouhá cesta na Jih (2007) (seriál)

Druhá cesta o poznání horší než první jízda.Je vidět že už tu není taková nervozita jako u první cesty,je to mnohem více komerční a většinu prostoru dostává jen Ewan-navíc je tu cítit že tentokrát to mezi kluky nějak neklapalo.A pak je tu ten důležitý moment jak pánskou jízdu zkazí přibrání manželky do celého projektu a části jízdy.I tak je stále na co se dívat a tiše závidět.

Gettysburg (1993)

Co se týče výpravy,obsazení a bojových scén nemá film chybu.Bohužel je tady jedno velké ALE-tolik národního patosu nikde jinde neuvidíte,každá druhá věta obsahuje slovo bůh,národ nebo svoboda.Na film pro televizi to není špatné ale taky ne dobré.

United (2011) (TV film)

Jako fanoušek Manchesteru United bych dal rád za pět ale na plný počet tomu přeci jenom něco schází.Je škoda že tam není víc autentických záběrů nebo zápasů.Film je spíše o týmu před nehodou a po nehodě ale i přesto dávám za čtyři.

Templář (2011)

Za málo peněz hodně muziky.Asi tak bych hodnotil tento povedený historický film.Pár nepřesností se tam najde,ale to snad v každém filmu.Jinak se jedná o pěknou středověkou řezničinu na kterou sem já určitě delší čas už čekal!Dobrej výběr herců,dobrá hudba výborná středověká atmosféra.Nemůžu se ubránit myšlenkám proč tohle nejde natočit u nas-lokace i historii na to máme,místo toho se tu pořád dokola natáčejí přihlouplé komedie o ničem!

Rychle a zběsile 5 (2011)

Dannyho partáci na kolech.Zlodějíčci aut vykrádaj nejlíp střeženej trezor v Riu.

Králova řeč (2010)

Nevím jak se to povedlo ale počínaje Colinem Firthem přes Geoffreye Rushe a Helenou Bonham Carterovou konče,všichni podávají skvělé herecké výkony.Dojemný příběh o tom jak se z podceňovaného následníka trůnu stává opora národa v nastávající druhé světové válce.

Fighter (2010)

Do hazlu jak já sem dlouho čekal na nějakej podobnej film!Skvělej scénář,skvěle zahraný-Christian Bale by si zlatou sošku určitě zasloužil(část kdy se rozhodne sehnat pro svého bratra peníze je výborná:-)Někdo tady podotknul že zápasy nic moc...no nevím myslím že to nejde srovnávat všechno s Rockym a nejde tady o těžkou váhu ale o velterovou váhu mě zápasy připadaly realistický!Jásných *****!

Cizinec (2010)

A já se tak těšil!Od prvního traileru sem si říkal že s tim obsazením,zápletkou i lokacema by to moch bejt po dlouhej době zase dobrej špionážní thriller.Bohužel se stalo to, že po nudnějším rozjezdu, krátké prohlídky Benátek a trocha akce je film prakticky o ničem a místama strašně nudí-krom toho ani Depp mi do filmu moc neseděl a Angelin ve mě budila dojem opravdového C(c)izince kterej se k filmu nešťastnou náhodou připlet..Kouknul bych se znova...ale nechce se mi.

Těžká váha (2005)

Čekal jsem film jako je Rocky,kdy se prokousáváte nudným filmem a sledujete boxera a jeho nudný život a čekáte kdy konečně příjde ten zápas na konci.To ovšem neplatí pro film Těžká váha.Strhující příběh na pozadí hospodářské krize a o legendě světového boxu Jamesi J. Braddockovi který i přes chudobu a odepsání se dokáže vrátit a vyhrát titul mistra světa.