Letopisy Narnie: Princ Kaspian (2008) odpad!

jako Narnie jednicka je kupa sraček ale celou tu kopici sraček zachranuje ta řežba na konci 2 je o tom ja tři pubertáci bohužel sourozenci potkaj dalšího pubertáka s tlupou zvířátek se samx sobě snaží dokázat že sou dospělý a jak sou k nim ostatní nefér celou dobu se čeka na toho zablešenýho lva kterej akorát rozdává rozumy a posledni řežba je naprosto zmrvená tou posranou taktikou a tim jak zkušenej válečník dospělej dvoumetrovej chlap nezvládne nakopat toho smrada co ani neuzvednu ten svuj hračkovej meč a ten směšnej štít a jejich dvě sestry to hlidaj vzadu a hladí kentaurům zadky hrůza tolik peněz a nic!!!!

Pan Vok odchází (1979)

Naprosto nepovedené pokračování musím souhlasit s Šandíkem že stáří Petra Voka vypadalo opravdu jinak velmož jenž hybal celou evropou a na zámku v Třeboni se sjížděli ti největší své doby to určitě nevypadalo jako ve fimu Pan Vok odchází.A opravdu velká škoda nevyužitých tolika výborných herců a skvělého námětu.Dalo se natočit určitě něco lepčího a nebo se to vůbec nemělo točit a hlavně Martin Růžek nejni Milda Kopecký-kostýmy,herecké obsazení dávám *

Max Payne (2008)

Sem docela dost zklamanej čekal sem trochu víc akce-a to asi nejsem jedinej kdo hrál někdy hru.Střílení do dveří a na hajzlu to nezachrání!!Po vizuální stránce se mi to dost zamlouvalo pár opravdu dobrejch scén ale jinak je to průměrná detektivka s nudným dějem.Přidání mytologie (Valkýry) do příběhu je pěkný ale nic to nezachraňuje je to mezi dvěma a třema.

Americký ninja 2 (1987)

Vzpomínky na dětství jinak je to odpad!!Takže jen za vzpomínky davám **

Siréna od Mississippi (1969)

Skvělšj příběh,výbornej Belmondo i Deneuve.Příběhu nic nescházelo-vášeň,dobrodružství,kriminální zápletka-a hlavně láska je slépá:-)Malinké zklamání s otevřeným koncem.

Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

Del Toro se hodně vyřádil na všech potvůrkách a zrůdičkách ale děj trošku pokulhává ale i tak pěkná podívaná.

Neříkej mi majore! (1981)

Film je o hovně ale vzhledem k tomu ze bydlím ve městě kde se celej příběh odehrává musím dát pět hvězd!!-(natáčelo se ve městě Trhové Sviny u Českých Budějovic)

Svatby pana Voka (1970)

Výborný Miloš Kopecký...on sám se nechal slyšet že je to jedna z nejoblíbenějších rolí! Opravdu skvělý film stejně tak jako osobnost Petra Voka z Rožmberka.Pozoruhodná postava která se do našich dějin zapsala jako poživačný šlechtic a bonviván ale i jako výborný rytíř, státník,cestovatel,milovník umění a knih(Na zámku v Třeboni vlastnil největší knihovnu v Českém království - dost možná i ve střední Evropě,Rožmberkové - ve své době nejmocnější rod Českého království- do značné míry samostatné knížectví)-proto nemůžu souhlasit s názorem *Oskara* že Petr Vok byl nedůležitou osobností českých dějin.Za jeho panování byla Třeboň považována za meku nejvyšších představitelů politiky(jednota bratrská),církve a učenců.Velkou měrou se zasadil o prosazení tzv. Rudolfova majestátu.Film zachycuje Petra Voka ještě za jeho divokých let až po smrti svého bratra Viléma se "uklidnil" a stal se z něho a skvělý hospodář.Podle mne výborný film, skvělý námět a výborný Miloš Kopecký jasných ***** Myslím si že i pro dnešní kinematografii námět na velkofilm jen s trochu vážnějším pohledem.:-)