Bojiště Země: Sága roku 3000 (2000)

Krásně špatný a zvrácený film. krásně sem se u něho bavil a Travolta je skvělý mimozemský komik :-) ale myslím, že si film nezaslouží hodnodit jen Odpad, jsou mnohem horší filmy.

Měsíc Lakotů (1992) (TV film)

Krásná indiánka, která vás chytí a nepustí. Naprosto si Měsíc Lakotů užijete a určitě se nejednouk němu vrátíte

Super 8 (2011)

Super 8 je takový temné rodinné sci-fi, které zaujme, ale ničím neurazí. Možná až na ty trochu nebojácné děti, které se chovají, jako by se nic nestalo. Atmosféra filmu není nejhorší, akční scény ujdou, emzák je výbornej a konec je brutalnější. Takže děti vše zvládnou, nenechá to na nich žádnou psychickou ujmu. Tohle je asi taková největší výtka filmu. Jinak sem si film užil a nebudu mít problém si ho časem znovu pustit

Star Trek: Do temnoty (2013)

Vynikající, neli lepší než první díl. J.J.Abrams dokazuje, že mu látka Star Treku velmi sedla. I když nepatřím k milovníkům Star Treku, tak oba filmy mě velice zaujali. Efekty jsou famózní, postavy jsou krásně napsané a krásně vykreslující charakakter postav tomu dává uvěřitelnost a můžete se s postavami z žít. To co dokázal Abrams ve Star Treku, tak si myslím, že ve Star Wars to zůročí a půjde o vydařené pokračování. Tohoto žánru by se měl držet rejža, je v nich jistý a má pro ně cit.

Rychlejší (2010)

Na Rocka se prostě dobře dívá. Je plný charismatu, sílného pohledu, který láme skály.Jeho muskulatoura je autorita sama o sobě. Rockovi tyhle role náramně sedí a je takovým náhradníkem za Arnieho a Slyie. Je dobře, že i v dnešní době, máme dobrou akční star, která jen tak nezmizí a bude krásné dál sledovat, kam až se Rock dostane.

Cesta na tajuplný ostrov 2 (2012)

Krásná pohádka, která vás na chvíli zabaví, nebýt skvělého Rocka a vydařených triků, byl by film úplně zapomenut a nestál by ani za zlamanou grešli. Rozhodně dvojka je mnohem v mnohém lepší než jednička s Fraserem

Veřejní nepřátelé (2009)

Michael Mann prostě snad neumí sklamat, jeho osobitý styl pro jeho puntičkářství a dokonalost obrazu pro detaily je famózní. Veřejní nepřátelé mě nadchli a vtrhli přímo neurvale do děje. Jedinou výtku bych možná měl na představitele hlavní role Johnna Deppa, moc mi v roli nesednul a nebyl moc přesvědčivý. Je to možní i tím, že si ho pořád představuju jako piškvořicího Jacka Sparrowa. Jinak o jeho kvalitách nepochybuji. Christian Bale je výborný, škoda, že nedostal ještě o něco více prostoru.

Nákaza (2011)

Sodenbergh dokázal natočit solidní film o viru bez viru. Krásně zachytil tu paniku, ten strach z neznámého, aniž by se po celý film řešil vir.

Jezero smrti (2008)

Tak tomu se říká pravá anglická :-) to co se z filmu vyklubalo nikdo nečekal. Angličani prostě umí horory.

Žena v černém (2012)

Atmosféra, že by se dala krájet, neustále napětí a z neklidňující políčko po políčku filmu. Tak brilantně natočenou duchařinu sem si hodně dlouho neužil. Film hned strhává od začátku filmu, lekací scény fungují na výbornou s hvězdičkou. Radcliffe přesvědčil, že Pottera nechal doma na věšáku a že mu vážné role sedí a dokáže být v nich přesvědčivý.