Let (2012)

DObrý námět, ale tak nějak promarněný a Denzel ne zcela využít. Dalo by se ztoho vyždímat parádní srdcervoucí drama. Jinak chválím za snahu a hlavně za první půl hodinu :-)

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Nad Jeníčkem a Mařenkou jsem dlouho ohrnoval nos, až jednoho dne jsem nevěděl co si pustit. Tak jsem si tedy stáhnul a pustil Jeníčka s Mařenkou a musím uznat, že jsem udělal chybu, že jsem na to nešel do kina. Je to parádní zábava, pořád se něco děje, zasmějete se a pak zjistíte, že je konec filmu a ještě by jste si přáli aspoň pár minut navíc. Jsem moc rád, že sem nad filmem nezanevřel. Budu doufat, že brzy bude druhý díl, který si už vynahradím v kině

Parchanti (2010)

Nemastný, neslaný, ale ne plně nejhorší. Na jedno až dvě zkouknutí, víc ne

Sněžní andělé (2007)

Nádherný nenaročný film s nádhernou Kate. Film jsem si moc užil a vřele doporučuji

Skrýš (2010)

Nenapadný a skvělý horor s dobrými hereckými výkony, až na ten provařený, nepovedený konec.

Kovář z Podlesí (2013) odpad!

Jedna z Českých nejhorších pohádek. Tady selhalo snad vše....

A.W.O.L. (2006)

Skvěle natočené, vynikajicí režie a nápad Shanea Blacka a Davidovi by slušela tahle role jak vyšitá v Celovečerním filmu, ale i tak se jedná o nádhernou podívanou

Iron Man 3 (2013)

Nejlepší díl a podle mě velice vydařené 3D, Downey je prostě bůh, tolik charismatu, uhrančivosti co oplivá. Ukazuje, že patří mezi nejlepší herce Světa, každé postavě dá svůj nesmírný nádech, nadhled, charisma. Umí si poradit snad s každou postavou od Chaplina až po Iron mana. Downeyho Tony Stark je jedna z nejlépe obsazených postav ve světe filmů. Je radost hledět na tohoto hrdinu od Marvelu. Snad si to Robert rozmyslí a v případě se objeví i ve 4 díle. Jinak režie je hravá, chytrá, napaditá. Kamera nemá chybu. Filmu vévodí skvělý humor a nadsázka, skvělé efekty a hudba. Abych nechválil jen Roberta, musím vyzdvihnout i skvělé výkony Kingsleyho, Pearce a Favreaue. Gwyneth je čím dál okouzlující a naramně doplňuje oporu hlavního hrdiny...Jinak musím říci, že se vyplatí počkat na zavěr titulků na malou vtipnou vsůvku

Temné nebe (2013)

Parádní filmík o emzácích, sice by se dala z filmu vytřískat větší a hutnější atmosféra, ale i tak se jedná o velmi zajimavý a vydařený snímek. Je to jakýsi mix filmů Znamení a Paranormal Activity, aspoň z mého hlediska :-) od všeho kousek. Narozdíl Znamení stále vede, Paranormal activity je slabý odvar, první díl celkem ušel. Jinak Temné nebe se může pyšnit hereckými výkony, dobře udělanými ufouny. Režie je dobrá, napaditá, ale ke konci strácí dech. I tak si film velmi užijete a kdo u tohodle filmu dává 2 hvězdičky, ať si raději pustí Twillight :-D

Jack a obři (2013)

Po dlouhé době opět nadprůměrné fantasy, které nenudí, baví, má děj a 3D efekty nevycházejí úplně na slepo. Sice Singer natočil mnohem lepší filmy. Ale tady se jedná o rodinnou podívanou, která nenudí a zaujme vás. Myslím si, že tohle Singerovi sedlo a film byl milé překvapení....