Čelisti: Pomsta (1987)

Dvě hvězdičky za odvahu Michaela Cainea, že do toho šel.

Mstitel (1989)

Nejlepší Punisher, nedám na něho dopustit. Když sem byl malej, tak sem ani netušil jako je to ikonická postava ve světě comics a ani sem netušil, co je to comics. Je to dobře natočený své doby. V dnešní době by sice už neprošel, ale i tak má stále své kouzlo, napětí, skvělou atmosféru a Lungren se role ujal, jako by on sám byl Jack Castle. Film mám stále na originál VHS, kdy jsem si ji koupil po vyzaření z půjčovny. Milá vzpomínka na dětství :-)

Švéd (1994)

Tak po Švédovi už nastal mega konec Lungrenovi zářné kariéry. Kdy už točil víceméně céčkové filmy, čas od času se objevila světlá vyjímka například jako Black Jack, ale jinak se Lungrenovi opět začíná dařit až poslední 3-4 roky nazpět, kdy filmy už se pohybují v převážné béčkové produkci. Stále doufám, že dostane lepší herecké příležitosti, díky znovuzrození své kariéry díky Expendables. JInak Švéd, není špatnej, ale je na něm vidět, že filmu už dochází dech, akce je mizerně natočená, ale i tak mě film zaujal. Lungrenovi pořád dávám šanci na návrat, jak se o to pokoušení i další bojovníci jako Van Damme a Seagal. Snad se jednoho dne dočkáme, kdy dostanou šanci se pořádně znovu předvést. Držím jim palce

Andělé pomsty (2002)

Tenkrát, když film byl poprvé v prodeji na DVD, tak sem neváhal a koupil si ho hned 399,- . Těšil sem se na krásný historický film. I když jsem věděl, že to bude běčkový s béčkovými herci, ale netušil sem, že až tak narazím. Na odpolední nedělní promítání to ujde. Ale od té doby, sem si výběr filmů pečlivě vybíral. Škoda nevyužitých herců, ale co na to, když scénař je hrozný, děravý, režie mdlá. Stím ani kašparek nevykouzlí velké divadlo. Škoda, námět nebyl zrovna nejhorší

Čas pomsty (1993)

Skvělý Lungren v jedné ze svých nejlepších rolí. Je velká škoda, že takové filmy se už v dnešní době netočí a když je nějaký podobný pokus, končí to hned velký fiaskem. Zlatá éra akčních filmů z 80. let a do první půlky 90.let byla nejlepší obdobím pro ty to filmy. Mile rád na ně vzpomínám a rád si vždy užívám tyhle filmy. Jinak Lungrenovi role mstitele sedla, je v ní dobrý a přesvědčivý. Film je nadprůměrný. Milá vzpomínka....

Kaktusový Jack (1979)

Film je sám o sobě vtipný, kde Arnie nosí modrý upnutý oblek a hraje totalního dementa :-) kterému ani nedojde, že ho svádí madam po cestě. Douglas je další vtiipná vsůvka, je to tak špatný film, až je dobrý a celkem se i zasmějete.

Protiúder (2002)

Arnie ve vážnější roli, nejedná se o špatný film. Myslím, že spoustě lidí nesedl a čekali další Komando. Já sem byl naprosto spokojený a je radost hledět na Arnieho