...a zase ta Lucie! (1983)

To co platilo o první části, platí i o druhé. Majka z Gurunu proti tomu byla skvost :-) 50%

Lucie, postrach ulice (1983)

Tenhle film se mi nikdy nějak zvlášť nelíbil. A formeláci to nezachránili. 50%

Pravda zabíjí (1999)

Jako režisér i herec už Clint udělal lepší kusy, o tom není pochyb. Ale jako takové lehce průměrné drama do televize tenhle film rozhodně neuškodí. 60%

Kingsman: Tajná služba (2014)

Osvěžující špionský akčně veselý film s celkem nečekaným hrdinou Colinem Firthem. Možná trochu nesourodý, na komedii byl trochu drsný, na vážný film zase dost odlehčený. Každopádně dobrý kousek na slabší plný počet. 83% Po druhém a třetím shlédnutí ještě přidávám, protože se mi to líbí čím dál tím víc. 95%

Útěk z MS-1 (2012)

Guy Pearce mám v oblibě a tak jsem ochotný této kravině dát lehký nadprůměr. Potěšil Joseph Gilgun, Rudy z Misfits opět za úchylného týpka, to mu jde skvěle. Jinak reminescence osmdesátkových filmů typu Pevnost strachu. 62%

Chappie (2015)

Ano je to pohádka pro dospělé a to ještě jen pro ty naladěné na vlnu Neilla Blomkampa. Já jsem s ní mnohem spokojenější, než s předchozím, ještě méně povedeným Elysiem. District 9 byl určitě lepší, ale Chappie mi ho dost připomněl. Robotí pohyby byly super. 76%

Zabijáci (2014)

Ještě mnohem drsnější, než první případ Kvinden i buret. Carl opět výtečnej, jeho humor "mimoděk" mě dostává. Opět hodnotím vysoko. 91%

Žena v kleci (2013)

Pěkná detektivka se sympatickými vyšetřovateli. Tomu říkám buldočí zarputilost. A Merete zaslouží obdiv, za tu obrovskou touhu žít, tohle si lze těžko i jen představit. 92%

Kung Fury (2015)

Tohle je libová jednohubka pro všechny, kdo mají rádi absurdní humor. Delší stopáž už by asi nešla zkousnout, ale takhle je to zábavné. 75%

Americký sniper (2014)

Nejdřív jsem hodně přemýšlel na základě zdejších komentářů, zda je to výborný film, nebo skvělý film. Nakonec mi pomohla uživatelka AngelG. Hodnotím já a moje pocity jsou spíš k tomu skvělému filmu. Prostě každej jsme nějakej a hlavní hrdina byl zažranej ochránce a bojovník a podřídil tomu všechno. Clintovy filmy jsou čím dál lepší a já si tenhle užil i přes jeho pořádnou délku. 90%