Rychle a zběsile 5 (2011)

Perfektné dve hodiny plné akcie, namakaných áut a krásnych žien. Som max. spokojný. Díky Justin :)

Američan (2010)

Od Američana som čakal oveľa viac. To, že sa neudialo nič aspoň trocha akčné ma sklamalo, ale nie až tak veľmi. Takýto typ filmu to nepotrebuje, akurát by ho to trocha spestrilo. Pozrel som si to v rámci oddychu a toto odľahlé talianské prostredie spolu s Clooneym bolo asi jediné čo ma držalo pri obrazovke. Na jednej strane je to zaujímavé pretože dej plynie pekne potichu a pomaly v podstate od rána až do večera s čím som sa u veľa filmov nestretol. Na druhej strane je to miestami aj nuda. Snímok namne nezanechal zlý dojem ale druhý krát si ho už asi nepozriem.

Dobrý Will Hunting (1997)

Výborný film. Parádny scénar i herecké výkony. Fakt sila :)

Patriot (2000)

Patriot je naozaj jedinečný filmový zážitok.

Krvavý diamant (2006)

Dobrý film. Netreba to komentovať stačí si ho pozrieť. Len nechápem prečo DiCaprio skoro v každej jeho role skončí nie bohvieako najlepšie.

Hancock (2008)

Takéto fantasy vymýšľaniny o superhrdinoch som nikdy nemusel ale Hancock sa mi páčil. Prvá polovička filmu je skvelá a vtipná tak ako samotný Will a jeho hlášky. Tá druhá polovička je zas vážnejšia a viac akčná. Mne osobne Hancock sadol viac ako pokračujúce diely Spidermana, Supermana alebo Chucka Norrisa. Palec hore.

Spojenec (2006)

Perfektný film, perfektná lúpež. Bez bohvieakých akčných scén a bez očačkaných efektov má tento film fakt úroveň. Žiadne nudné dialogy ani naťahovačky. Dej plynie krásne hladko a priamo od začiatku ako hodinky až do samého záveru, ktorý sa naozaj podaril.

Zodiac (2007)

Vždy ma zaujímali krimi filmy. Myslenie zločincov, zbieranie dôkazov, hľadanie spojitostí...... Zodiac je toho plný. Fincher to musel mať fakt všetko v hlave poriadne premyslené keď sa pustil do tak zapleteného kriminálneho kúsku a všetko mu to naozaj pekne vyšlo. Veľmi pútavý a záhadný dej, ako aj skvelé herecké obsadenie a samotné výkony hercov si naozaj zaslúžia pozornosť diváka.