Iron Maiden: Rock in Rio (2002) (koncert)

Úprimne z toho intra som sa skoro po.....l ked tam Adrian rozbehol úvodný song. Iron Maiden sú skutočný borci. Parádny koncert.

Iron Maiden: Maiden England (1989) (koncert)

Iron Maiden sú proste cool. Milujem ich a vždy budem pretože vedia zo seba vydať nenormálne množstvo energie a parádnej muziky, čoho je tento ako aj každý ich koncert dôkazom.

Iron Maiden: Flight 666 (2009)

Bol som na jednom koncerte tohto turné a bolo to úžastné, môj najkrajší zážitok. Iron Maiden: Flight 666 je premakané DVD ale oproti tomu zdieľať tie prekrásne momenty spolu s kapelou naživo je to nič :D Parádna šou plná perfektnej heavymetalovej muziky, pyrotechniky, svetelných efektov a všetkého čo k tomu patrí.

127 hodin (2010)

Po dlhej dobe film, po zhliadnutí ktorého sa človek zamyslí. V niekoľkých scénach je veľmi pekne ukázané ako si človek neuvedomuje ako je na tom dobre. Fakt žasnem nad tým čo dokázal ten chlap keď v ňom prevládol pud sebazáchovy. Dej je na jednotku a na to, že sa väčšia časť filmu odohrala na jednom jedinom mieste, je to fakt výborne spracovaný snímok a ani trochu nie je nudný. Danny Boyle sa tentoraz fakt ukázal (aspoň z môjho hľadiska). Taktiež James Franco, ten bol vynikajúci, klobúk dolu.

Pán prstenů: Návrat krále (2003)

Pan prstenov je, bol a vzdy bude pre mna unikat. Fantasy trilogia s prepracovanym dejom. Nijaky prepadak ale kvalitny film. Videl som to uz asi 100x a pozriem si ho zas pretoze je fantasticky :)

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Prvych par ,,Potteroviek " ma celkom zaujalo ale cim dalej tym je to viac nuda. Kazdu sezonu Yates, Newell alebo hocikto iny oprasi staru trojku kuzelnikov a pod ho na magicku prestrelku s ujom Voldemortom. O hereckom obsadeni nehovoriac furt je to to iste. Som zvedavy co bude Radcliffe robit az sa seria slavneho carodejnika skonci :) Nie som milovnikom fantasy ale viem ocenit dobry film. Tento snimok je podla mna z casti Harryho Pottera najslabsi co sa tyka deja a vsetkeho okolo toho. Slabe a nevyrazne, nijake zaujmave sceny len stale dokola to iste. Dufam ze ta posledna cast sa im vydari.

Expendables: Postradatelní (2010)

Ked som si pozrel trailer nevedel som sa dockat co z toho vsetkeho bude. Sly ale nesklamal a napchal tam svalov, olova a akcnych scen kolko sa len dalo. Pribeh nebol bohvieako zaujmavi a Rourke si v nom prilis nezabehal, Bruceova plesinka sa tam tiez blysla len na par sekund ale predsa herecke obsadenie, nahanacky a ohnostroje boli dost dobre na to aby ma na tie necele 2 hodiny zabavili. Film sa mi pacil takze ho hodnotim dost optimicticky co by som ale vytkol je dost jednoduchy scenar :)