Smrtonosná zbraň 3 (1992)

No tak tento film už má svoj vek ale aj napriek tomu je perfektný. Mel Gibson aj naďalej dokonale stvárňuje jednu z mojich najobľúbenejších filmových postáv. Ako vždy dobrý dej, plno akčných scéna humoru. (Najviac sa mi páči scéna s tým psom :) Nuž niet sa načo sťažovať, film na jedničku.

Ohnivý oceán (2004)

Viggo Mortensen ako sebavedomý cowboy na chrbte neskrotného mustanga a rozpálená arabská púšť, tomu vravím pekný kontrast. Fajny film :)

Milujte svého zabijáka (2002)

Nie je to nejak extra zlý film ale príde mi dosť nudný. Je to také chabé a slabé. Čakal som od Clooneyho oveľa viac.

Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007)

Oproti posledným dvom častiam je táto časť asi najslabšia. Nevravím že je nejak extra zlá ale už to nemalo ten správny smrad.

Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2003)

Piráti z Karibiku ma dostali. Neskutočne som si ich zamiloval. Milujem filmy ktoré sú plné akcie, dobrodružstva, romatniky alebo humoru. V tomto filme je všetko. Zaujmavý príbeh, perfektný scénar, žiariaci Johnny Depp atď..... Piráti sú pre mňa perfektní. Gore Verbinski to zmákol veľmi slušne a samozrejme Badelt svojou hudbou pridal Pirátom ešte viac. Klobúk dolu.

V jako Vendeta (2005)

Pravdupovediac neviem čo si mám o tomto filme myslieť. Dej ma zaujmal ale zároveň som si popritom lúštil krížovky akokeby sa nič nedialo. Celé to bolo trochu domotané a postupne mi dochádzalo o čom to je. Film nebol nijak veľkolepí ale celkom ušiel. Záhadný muž a jeho zmýšľanie boli zaujmavé, taktiež Natalie nemala chybu. No predsa som čakal niečo zaujmavejšie, vážnejšie s trochu lepšou akciou čo by ma pripútala k obrazovke a nepustila. Bolo to však trochu suché, ale zachránil to celkom dobrý záver.

Drive Angry (2011)

Som dosť sklamaný že tak dobrý herec ako je Nicolas Cage behá v poslednej dobe od prepadáka k prepadáku. Drive Angry som si pozrel kôli hereckému obsadeniu dúfajúc že to bude pecka ale bohužiaľ je to dosť slabé. Jedna hviezdička môjho hodnotenia patrí Nicolasovi a druhá Amber pretože sú to mne veľmi sympatický herci. Dej, scénar a všetko okolo toho je odpad.

Iron Maiden: Death On The Road (2006)

Nádhera. Celý koncert peckový. Ich staré klasiky milujem, z tých novších ma ale najviac chytilo za srdce Paschendale.