• Pohádka

Dívčí války (2009) (TV film)

V tomto žánru a pro diváky, jímž byl film určen, to je zdařilé dílo. Neurážlivé, typické a nepřekvapující. Ovšem velmi milé a považuji to za splněný úkol v dané kategorii.

Buty: Píseň práce (2012) (hudební videoklip)

Zvláštní a zajímavé .. ani nevím, co si o tom více myslet ..

Jeden den (2011)

Ani jednou jsem se nezasmála a ani na chvíli mi nebylo smutno natož do pláče a to běžně brečím i u reklam .... jedna hvězdička za posledních patnáct minut, které trošku, ale opravdu jen trošku, zlepšily tu nudu.

Zen (2009)

Rozhodně jsem se dočkala toho, načež jsem čekala. Vnesla jsem velká očekávání, ale nezklamala jsem se. Jediné, co mi lehce vadilo, tak byl představitel Dogéna, byl mi velmi nesympatický jak výrazem, tak hlasem. Ze všech ostatních mnichů sršel mír, klid a láska, z Dogéna jsem ten pocit prostě neměla a přitom ve skutečnosti by z něho ten pocit měl být i daleko silnější než z ostatních. Poslední čtvrtina filmu byla úžasná. Přestala jsem snad i dýchat a vstřebávala vše, co se vstřebat dalo. A úplný konec s malou holčičkou, která udělala Buddhovi stříšku, byl dokonalým zakončením a vykouzlením úsměvu. Moc pěkné dílo obohacené velice příjemnou hudbou a pohledem na přenádhernou krajinu.

Jak přicházejí sny (1998)

Mně se to líbilo moc .. a co více .. z velké části tomu plně věřím.

Otravný pomeranč (2009) (seriál)

Dala bych i pět hvězdiček, ale to jen několika prvním dílům. Později šla kvalita z kopce a přibyla trapnost. Ale ze začátku jsou perfektní díly, u kterých umírám smíchy. Nikdy nezapomenu, jaký záchvat smíchu jsem měla, když jsem viděla prvně první díl. Geniální, jednoduché a bez přemýšlení. Jen hloupá neinteligentní sranda, která občas umí odreagovat.

Matrix Revolutions (2003)

Jelikož je to jakoby jeden díl, tak Reloaded a Revolutions hodnotím společně. A co k tomu říci? Mám pocit, že jsem se právě dívala na střevní průjem. Jednička byla vcelku dosti slušným dílem a tak jsem očekávala slušný příběh i od dvojky a trojky ... Ale kde nic, tu nic. Nebylo to nové zpracování supermana? Tak jako tak. Děs, hnus, bída, otřes. Příběh příšerný, zpracování příšerný a nejzvracející třešničkou na průjmu byly ty naprosto uvěřitelné fighty Nea se Smithem. Už nikdy více.

Muži v naději (2011)

Horší čtyři hvězdy .. Příjemný film, ale rozhodně má daleko k tomu, aby dosáhl tak velké zábavy jako Román pro ženy či Ženy v pokušení, ke kterým je přiřazován v sekci "podobné". Musím ale říci, že Kerekes je naprosto nádherná žena! :-)

Mrtvá nevěsta Tima Burtona (2005)

Perfektní! Naprosto mě nadchla hudba, ale ovšem i zpracování. Nápad, že mezi živými jsou studené modré tóny a pod zemí je vše barevné je tak netypické, že se to dá čekat jedině od Burtona. Naprosto zdařené a krásné. Úžasná byla scéna, kdy se nevěsta změní v motýly.