Hunger Games: Síla vzdoru 2. část (2015)

Jennifer Lawrence pořád výborně hraje, určitá velkolepost příběhu tam je. Skvělý závěr celé ságy Hunger Games, velmi emocionální.

Ďábelský dům (2015)

To vypadala jak nějaká pokažená sci- fi - duchařina. Dalo by se tomu dát šance, pohledná Ali Larter v hlavní úloze. Ten nápad s teleportací je menší plus, jinak dávám tři hvězdy.

Spectre (2015)

Ano, mě se to líbilo Bond ve formě a vrací se k vlastním kořenům starých bondovek se S. Connerym. Konečně pořádnej poskok záporák Dave Bautista. Okouzlující Bondgirl - L. Seydoux.

Sicario: Nájemný vrah (2015)

Kvalitní akční, policejní psychothriller co vás nenechá vydechnout. Peckový hudební doprovod, po celou dobu filmu. Sicario, je rozhodně velmi atmosférický a inteligentní film - skvělý snímek.

Everest (2015)

Zajímavý film, ale stejně tomu něco chybělo. Hezký záběry, ale jinak nic převratného. Čekal jsem větší drama, takových filmů tu už bylo.

Aku no kjóten (2012)

Drsnej a pořádně ujetej a hustej snímek. Tohle tempo je opravdu peckový, je to psycho masakr. Příběhově dobře zpracované, byl jsem napnutej jak struna.

Poslední lovec čarodějnic (2015)

Tak tady neee, tohle Dieselovi nesedí a neumí to zahrát. Neohrabané a neúčinné, čarodějnice a kouzla ale tady to nefunguje vůbec.

Muž na laně (2015)

Muž, který měl sen a dokázal ho naplnit. Pěkně vystavěný příběh, doslova mě to vtáhlo na scénu. Zemeckis umí!

Paranormal Activity: The Ghost Dimension (2015)

Tak když to schrnu vše, bubák docela obstál. Strach mě provázel sem tam, sice to scény jsou dost omílané, ale i tak to stálo za vidění.

Purpurový vrch (2015)

Nechal jsem se překvapit, musím říct mělo to dechberoucí atmosféru. Velice koukatelné, staromódní horor v nejlepším slova smyslu. Kdo nebyl dosud na purpurovém vrchu, at tam rychle běží.