Indiana Jones a nástroj osudu (2023)

Klasický, podle pradávného vzoru, který ničím nepřekvapí, kromě omlazeného Forda. A za konec bych měl chuť dát hvězdy jen 2.

Zóna zájmu (2023)

Ten kontrast dvou vedle sebe fungujících prostředí je unikátně děsivý. A Sandrina změna z Anatomie pádu sem na zahrádku taky.

Bratři (2023)

Snad to může fungovat pro ty, kteří o Mašínech mnoho nevědí. Pro mě, který je silně nasraný tím, že už dávno nejsou uctívanými hrdiny a namísto toho půlka národa řeší, jestli se při teroru a občanské válce (byť ji vede jen pár kluků) proti němu může zabíjet, to přišlo moc ploché. Nejen bez nějaké hlubší výpovědi, ale vlastně i bez vzruchu. Stejně je dobře, že to Mašín udělal. Dobré vyzdvihnout ženské role a jejich představitelky.

Pomsta mrtvého muže (2013)

U toho se snad ani nedalo spát. Je to všechno tak umělý : zohyzdění, zápletka, logika všeho. Pitomost nejhrubšího zrna. A Verbal si chrochtá za 5*, takže vše potvrzeno.

Neznámý od jezera (2013)

Řekněme, že hlavním důvodem natočit tenhle film byla chuť udělat gay porno a přitom se tvářit, že to gay porno není. Ke kvalitě pornografické části se nemohu vyjádřit, protože v rámci tohoto zaměření nemám valnych zkušenosti. Nicméně, co se nepornovrafického děje týká, tak se jedná o holou sračku se zoufalými dialogy, nudným dějem a víc než směšným vyvrcholením filmu, vedle vyvrcholeních dalších.

Chudáčci (2023)

Úžasná výprava, skvělá muzika, výborný výkony v čele se Stone. Hezká a veselá (často) podívaná s rohy za rohem. Prostě Lanthimos.

Blbec k večeři (1998)

Odkojený francouzskými komediemi Musím říct že mě francouzské komedie docela serou. Tahle byla mírně lepší ale stejně vidět nutné není.

Láska je láska (1998)

Maně si pamatuji, že kolem toho filmu bylo v době vzniku velký haló. Ale těch 25 let je na tom filmu hrozně vidět. Dneska je to pasé, film je úplně mimo, nemá v sobě nic, proč by se na něj měl někdo koukat.

Mělký hrob (1994)

Viděl jsem před mnoha lety. Tehdy jsem z toho byl naměko. Dnes (2024) už tak zas ne. Furt ale docela dobrý.