• Krátkometrážní

Life on Mars (2006) (seriál)

V televizi mě zaujala myšlenka policisty, který se nějak přenesl do jiné doby než je ta jeho. Bohužel to byl americký remake a já nemám rád, když Američané vezmou dobrý film/seriál a zmatlají ho k obrazu svému. Proto jsem dlouho pátral po možnosti vidět původní verzi. John Simm příjemně překvapil a seriál mě bavil. Jen jsem trochu rozpačitý z jeho překvapivého závěru

Psanci Ameriky (2001)

Takový docela miloučký western s happy endem. Nic zvláštního, ale vyloženě neurazil.

Cadaver (2012)

Osmiminutová oslovina o obživlé mrtvole a životním či poživotním zklamání.

Farscape (1999) (seriál)

Farscape mi přišel jako celkem zajímavý seriál, avšak, jak díly plynuly, stále více jsem ho začínal nemít rád. Jeho klišovistost, neuchopitelnost hlavní postavy, která se v jednom díle chová jako génius a v druhém jako rozmazlený fracek, Chianu, která je vždy zdrojem potíží a vůbec celá ta jejich sestava mě začala poněkud nudit, postupně štvát a nakonec neustále udivovat, že je ještě něco všechny nepozabíjelo. Od třetí série už nemůžu dál sledovat.

Maturita duchů (2012)

Vcelku povedená komedie o duchách, která sice chvílemi nudí, ale jako celek celkem dobře drží. Když se dnes řekne teenagerská komedie, tak si každý vybaví ruzná scary movie, která staví na ubohém a nechutném humoru. Ten v tomto španělském díle naprosto chybí a to je jeho největší klad. Hlavní hrdinové jsou sice mrtví, ale mají své kouzlo.

Love Sick (2011)

Blázen, co honí dívky, naivní blb, co se zamiluje na první pohled, dělá kvůli dívce blbiny a nakonec vyděsí dívku, která jej nikdy neviděla tím, že ji oznámí, že ji miluje. Co je to za romantický film?

Hněv Titánů (2012)

Jak shrnout tento ohněm, triky a řeckými vojáky naplněný film? Jak se vyrovnat s tím, že královna Andromeda je chvíli špinavá v brnění a v dalším záběru je čisťounká, učesaná a v "plesových" šatech? Shrnu to jedním slovem: NUDA. Blbý příběh, který ani triky nespasí.

Jump street 21 (2012)

Nesourodá dvojice, zkopírovaný seriál mého dětství a sprosté, nechutné a hloupé vtipy. A víte, co? Bylo to super. (i Johny Depp potěšil i když to jeho postava schytala.) Taky jsem si všiml malého detailu, který ale potěšil a to byla policajtka Hooksová ve vozovém parku. Těším se na dvojku. Pět *

Skladiště 13 (2009) (seriál)

Seriál se mi jistou dobu celkem líbil, dostal ode mně 4 hvězdy, ale postupem času a s každou další sérií vidím hrozný úpadek ve scenáristické práci. Zápletky jsou buď hrozně předvídatelné, nebo úplně blbé. Zvlášť konce každé série, kdy vždy zůstanu stát s otevřenými ústy nad tím, co tam zase zkonili.