Nenávist (2002)

Vím že na na 5* to není,určitě tu jsou slabší herecké výkony,ale tenhle film mě tak vyděsil že jsem se potom bál dojít o patro výše do postele xD,ve filmu hraje hlavní roli mrazivá hudba,detailní záběry do vyděšených xichtů a strach odkud na vás ti duchové zase vybafnou atd.prostě prvotřídní duchařina

Vlna (2008) (TV film) odpad!

Debilita,ve které všichni pořád melou o nějakých kravinách a vlnu tam filmaři šoupli z amatérské kamery

Znamení (2002)

Nebýt toho finále,mohl to být jeden z nejlepších filmů,dvojice Gibson Phoenix to zahrála mistrovsky.Po celou dobu jsem ani nedutal,je to opravdu dobře natočené(hlavně scéna ve sklepě,kde Rory Culkin dostane astmatický záchvat. Dalšími pozitivy je hudba Jamese Newtona Howarda i emzáci kteří jsou děsivý,ale největší strach spíše jde z těch zvuků a taky z vlastní představivosti(Strach z něčeho co není skoro vidět,poněvadž emzáci mění barvu přesně podle prostředí) Finální scéna je odfláknutá,škoda jinak by to bylo čistých 5

Noční můra v Elm Street (1984)

První díl je bezesporu nejlepší,ty ostatní se ho jen snaží napodobit(výjimkou je trojka,která je taky slušná) Nápad je originální,ale provedení je horší(nečekejte,že se u toho budete bát),přesto tomuhle horůrku dávám čtyři,protože freddy je perfektní a i Heather Langenkamp zahrála dobře.

Nenávist (2004)

Oproti KRUHU,který je jako film bezesporu lepší mě NENÁVIST přišla mnohem děsivější, z těch zvuků a z těch nechutných potvor mě mrazí a v noci bych si to asi neodvážil pustit.( jednu hvězdičku jsem dal za ten tíživý strach,který mě po celý film provázel) Japonský originál je ale určitě lepší

Čelisti (1975)

Prvně jsem to viděl v 9 letech a když se v tom aquariu objevila ta hlava brrrr do dneška je to moje nejhorší vzpomínka,jinak skvělý film

Dětská hra (1988)

hvězdičku jsem dal za chuckyho,ale horor to je maximálně tak pro šestileté dítě,pro starší ročníky je to skvělá zábava xD Chucky se fakt povedl

Simpsonovi (1989) (seriál)

Legendární seriál a hlavně legendární český dabing

Věc (1982)

Špička ve svém žánru,skvělý Kurt Russel,mrazivá hudba,hnusné slizké "něco" z jiného světa,které vám vyleze z těla. Nemám slov tohle se musí vidět