E.A. Poe: Podivný experiment (2014)

Konečně po dlouhé době opět film, který si nehraje na něco okázalého. Žádný super mega film s mnoha miliónovým rozpočtem a mega akčními scénami, ale nádherný příběh, který zaujme hlavně díky hereckému umu. A o to snad ve filmu jde. Děj se sice odehrává pouze v sanatoriu, ale prostředí, kostýmy a léčebné praktiky 19. století, jsou nádherně vystiženy, takže budete ihned přikováni k obrazovce. Nečekejte žádné akční scény, impozantní kaskadérské kousky, či dech beroucí triky. Pouze působivou zápletku se skvělým hereckým obsazením, zahranou k dokonalosti. Jste prostě vtaženi do děje a čekáte, jak to vše skončí. Nebudete litovat.

Iluze lásky (2007)

Mě tento film sedl. Oddychová, lehká a nenáročná romantika. Dva hlavní představitelé mě moc nezaujali i když musím uznat, že Catherine Zeta-Jones byla opravdu moc krásná.... , ale kdo mě opravdu zaujal, byla malá Saoirse Ronan. Zahrála opravdu mistrně a přesvědčivě. Na sobotní poledne moc příjemný relax.

Rodina v ohrožení (2011)

Něco tak trapného a nesmyslného je hanba vypustit do světa. Vždyť tam nikdo neuměl hrát a s hororem to nemělo nic společného. Hrůza. A jedna hvězda jen za krásnou přírodu.

Catwoman (2004) odpad!

Nemůžu jinak, než dát odpad. Nezaujala mě ani chvilka z filmu a lituji všech sto minut, kdy jsem se mohla dívat na něco zajímavějšího. Při pohledu na Halle Berry a Sharon Stone jsem nevěděla, zda se smát či brečet. Nikdy více.

Okouzlující lhářka (2004) (TV film)

Jako zvuková kulisa v pozadí při vaření fajn. Jinak dost zašmodrchaný a nesmyslný děj. Dvě hlavní hrdinky byly naivně milé, ale ostatní herci působili velmi nepříjemně a neprofesionálně. Ve zkratce - nepodařený pokus o vtipnou harlekýnku.

Horizont události (1997)

Film začal velmi dobře. Žádné dlouhé seznamování s hlavními postavami a jde se rovnou do akce. Vesmírné lodi byly nádherné, do detailu propracované. Hudba skvělá a napětí obrovské. Byla jsem opravdu hodně napnutá a i několikrát jsem se dost vyděsila, ale postupem času mě to přestávalo bavit. Prakticky tam nebylo nic sci-fi hororového vidět, jen že posádka se začala vyvražďovat mezi sebou. Akorát spousta krve a nějaká brutalita. Druhá polovina filmu, už byl klasický béčkový horor-masakr a závěr se mi zdál dost zmatený a zřejmě jsem ho ani dost nepochopila. Kdyby se celou dobu, tak jako na začátku, jen zaměřilo na psychický teror diváka, rozhodně by to bylo lepší.

Tajemná minulost (2009) (TV film)

Jsem mile překvapená. Armand Assante je sice hodně slizký a nepříjemný herec, ale za 94 minut jsem si na něj zvykla. Ale smeknout musím před Lacey Chabert. Zahrála moc dobře , přesvědčivě a rozhodně to nebyla lehká práce tolik postav najednou. Snímek plný akce, zvratů a překvapení. Závěr byl maličko přehnaný, ale jinak velká spokojenost.

Vražedných 60 (2009) (seriál)

Nejkrásnější dokumenty jsou o zvířatech....bohužel toto je dokument hlavně o panu moderátorovi, který je ke všemu ještě velmi nesympatický. Jeho nadšené až přehrávající vyprávění, plné slov ,,skvělé´´ , ,,úžasné´´ , ,, skvostné´´ ,, fascinující´´ , leze po chvíli na nervy. Zvířata, o kterých je zrovna řeč, skoro vůbec nejdou vidět. Prostě show jen o Stevu Backshallovi.

Reklama (1996)

,,Tato špína je špinavá´´ ....super nápad, hezky zpracované. Je fakt, že díky reklamám jsou naše mozky důkladně vyprány :D

Frekvence (2000)

Byla jsem mile překvapená. Úžasný nápad skvěle zpracovaný a všichni herci zahráli skvostně. Není co dodat, takhle by to mělo vypadat vždy.