Mechanik (2004)

Takový nasazení kvůli roli, který předvedl Bale v Mechanikovi, jsem ještě u žádnýho herce neviděl - totálně vykresluje hranice hercových možností. Škoda, že po čase začne bejt děj tak neuvěřitelně táááááhlej

Lovci pokladů (2004)

Ale nehodnotim zpracovani, jen lahodnost tematu

Jak přicházejí sny (1998)

Podle meho nadherne obrazove, nekycovite zobrazeni Wardovy imaginace. NAvic Annabella Sciorrová je nádherná a silnej triumvirát Williams, Gooding Jr. a von Sydow hraje na vybornou. Velmi příjemná podívaná, hlavne vize pekla je moc fajn.

Rudá Sonja (1985)

to to bolí, to to bolí...

Legenda o "1900" (1998)

Jeden z mých nejoblíbenějších, Tim Roth je naporsto úchvatný, příběh nadprůměrně originální, příjemná je i retroatmosfera počátku dvacátého století, spojená s mírně klaustrofobickými záběry z vnitřku lodi. A hlavně ta hudba, ta prostě nemá chybu, Morriconeho vysoká škola soundtracku.

Buena Vista Social Club (1999)

Jak uz tu zaznelo mnohokrat, po strance dokumentaristicky prumer, hudba absolutni vrchol.

Rambo II (1985)

Rikejte si, co chcete, ale tohle je symbol myho mladi a pres to nejede vlak :o)

Lesy (2006)

Zajimave zpracovani reativne neomseleho napadu, dobre zvolene obsazeni, a nejen proto, ze to tem hopsandam v upnutych skolnich uniformach s kratkymi sukynkami vyrazne sekne. Ale ten pseudosplatterovej konec je na facku. Jinak doporucuju, po drtivou vetsinu snimku moc pekna atmosfera.

Jméno růže (1986)

HOdnotit s knihou nemá cenu, ale jako samostatné dílo Annaudův snímek rozhodně obstojí na výbornou. Takovou vizi gotiky zvladne jen Evropan