30 minut po půlnoci (2012)

3 hvězdy za posledních 30 minut...film má tak o hodinu navíc :-D buhužel ...

Zločinec (2008)

konečně něco co mě po dlouhý době dostalo z tatínka se nám vyklubal karate kid :) ne opravdu film stojí za to vidět....v jednoduchosti je síla já to říkám pořád..

Ten kluk (2007)

Po dlouhý době film který měl příběh, emoce naději..Garfield má ode mě 5* a já usínám plnej dojmů.

Cesta do středu Země (2008) odpad!

tak super zapnu televizi v hlavním vysílacim času a davaj tam tohle. No tak co řeknu si s tím že po shlédnutí filmu Hranaři už nemůže být nic co by tento praso film překonalo....no asi jsem se mýlil protože tohle to je Katastrofa s velkým K. Chápu že asi nejsem přesně věková kategorie pro kterou je tenhle v uvozovkách dobrodružnej film ale čeho je moc toho je moc a jako že v týhle kravině toho bylo až až. ODPAD a FUCK OFF za ten debilní konec debilního filmu.

Kajínek (2010)

Nevim co na tom všichni viděj pro mě naprosto zbytečnej film o hovně kterej se tváří jako něco co není!!! 1* a už konečně puste Jirku ven !!! xD

Hranaři (2011) odpad!

Vrchol filmový kinematografie kdyby to šlo chci vrátit prachy za kino :DDD myslim si že už nikdy víc nepůjdu do kina na českej film....nemám slov jednoduše řečeno Píčovina na entou!!! tvl a ten konec NE to nejde to prostě není možný attack na moje nervy.

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

No tak já jsem spokojenej...slow záběry ty nemaj chybu klidně jich tam mohlo bejt víc no a o tom konci ani nemluvim :D už sem si vážně myslel že je SH mrtvej :D podle mě možná i lepší než jednička 4* zaslouženě a už se těšim až si to po nějaký době pustim znovu...

Rychle a zběsile 5 (2011)

Tak trochu nechápu co na tomto dílu všichni vidí. To čeho jsem byl svědkem už nechci nikdy zažít...hlášky jak z akčního béčka :D v hlavni roli The Rock tzv. neherec no prostě slátanina všeho možnýho + závěrečná scéna s trezorem, no tak to bylo něco úžasnýho!!! 1* za Vinovo auto který ten kokot skála potom nabourá :D

8. míle (2002)

Skvělý autobiografický snímek se skvělými herci v čele s Eminemem i když jsem mu moc nevěřil, tak přece jen umí. Jen nechápu těch 69%.

Nedotknutelní (2011)

Tak to jsem nečekal. Po dlouhé době skvělý zážitek a zaslouženě 5*