• Fantasy

MOST! (2019) (seriál)

Fakt se bavím :) Je to prdel. Dáše je TOP :))) a Luďan TOP č.2 :)

Tvář vody (2017)

Můj 1800. ohodnocený film zde na ČSFD :) A hrdě mu dám 5 hvězd. Takový úlet si Oscary zasloužil. Jsem rád, že vznikají i filmy podobné tomuto, díky tomu není filmová produkce černobílá, ale občas se objeví nějaká hodně barevná, třeba do zelena zbarvená, existenční produkce a díky tomu pak člověk kouká na tu telku a nechápe :)

Italský hřebec (1970)

Proč to má tak málo? :) :) :) Já se bavil a o to víc, když jsem svýma 3 hvězdama v 01/2019 udělal ze 17% nově 18% :) :) :) Těch bobrů co tam je :)

Pustina (2016) (seriál)

Mám rád DEPKA filmy. Mám rád DEPKA hudbu, prostě mě to baví, zejména hudba. Ale toto, to je teda něco. Na úvod za mě 5 hvězd! Je to total mega super filmovo zpracovaná práce. Kamera skvělá. Hudba ani nemluvě. Samotná znělka je tak depresivní, že bych tomu dal rating ani tak ne věkovej, jako duševní. Jako jo, toto se HBO hodně povedlo. Jen pan Dušek mi nepřipadal úplně ve formě, ale možná to bylo tou postavou, co hrál. Těžko říct. Všichni ostatní super (Eliška Křenková pro mě příjemný objev :) ). Dlouho se mě nestalo, abych se u nějaké TV tvorby tak nas*al a vytočil, že jsem to musel řešit brufenem :) Jako fakt dost dobrý.

Anděl (2016)

Jakože-cože? :) Jsou jen dvě možnosti. 5 hvězd nebo žádná... Ne, kecám. Je to super. Je to teda hooodně uměleckej počin, zvuk originál + titulky. Ono se tohos stejně moc nenakecá (opak Amélie z Montmartnu, kde se titulky nedají stíhat ani číst :) ). No, je to úlet, ale je to velmi příjemná změna od toho, čím nám masíruje Holywood, HBO stanice a podobné. Prostě něco úplně jinýho, plnýho něhy, napětí, mystérie, lásky. Na večerní úlet před spaním, 75 minut, jo. Mimochodem jsem to objevil zrovna na HBO GO :)

Westworld (2016) (seriál)

menim sve hodnoceni z 5 hvezd na 4 a to proto, ze 1. serie za 5 hvezd, 2. serie za 2 hvezdy, to je prumer 3,5 hvezdy a diky nostalgii jak me bavila prvni serie, tak nakonec davam tedy celkove 4

Zabít Gunthera (2017)

Já se bavil. Arnold je borec :) Je to hrozná blbost, ale jako oddychovka po perným dni v kanclu je to super. Dobrej úvod, trošku slabší střed, srandovní konec. A už jsem psal, že je Arnold borec? Jo, je!

Maggie (2015)

jsem velmi spokojeny... koupil jsem to na Blu-ray z Anglie, v CZ to na BD nevyšlo, byla tam CZ podpora dokonce i u titulku. K filmu: zombie film z pohledu zombíka, co ví, že se za určitý čas změní, super nápad, Arnold byl fakt úžasnej, Maggie jako zombie dcerka taky dobrý, super hudbu, parádní kamera s filtrem, který ukazuje zemi po zkáze, jak jsem psal, za mě dobrý, já jsem byl nadšený :)

Terminator Genisys (2015)

Super, ja byl spokojeny :) Arnold byl ve forme, na to jakej je to paprda, nova Sarah taky OK, T-3000 bezva... do kina jsem nesel, videl doma az bluray v luxusnim datovym doku, super obraz a zvuk, takze ja si to uzil vic nez v kine, tesim se na pokracovani.