Velkej biják (2007)

Odpad to není jen díky pár povedeným scénkám. Bohužel poměr 5/95 je velmi špatný :)

Království nebeské (2005)

Na začátku jsem docela tápal a bál se že nadcházející tříhodinový Director's Cut nebude zajimavý. Příběh se mi začal líbit až po příjezdu do Jeruzaléma a čím se blížil konci tím víc jsem byl pohlcen. Ridley Scott po Gladiátorovi dokazuje že historický žánr mu sedí a doufám že se od něj ještě něčeho dočkáme :)

Prodám šéfa zn. spěchá (2006)

Oddychová komedie, na kterou si za pár měsíců nevzpomenete - většinu vtipných scének jsme viděli už v traileru a ničím navíc bohužel nepřekvapí, na druhou stranu ale ani nezklame.

Králové ro(c)ku (2006)

Musím přiznat že Jack Blacka v oblibě příliš nemám a proto se jeho filmům docela vyhýbám. Každopádně tenhle film je nářez, silně ujetá komedie s výborným soundtrackem a několika bezchybnejma scénkama. Některé vtípky jsou sice podprůměrný, ale celkově jde o 90min zábavy na kterou jen tak nezapomenete.

Noc v muzeu (2006)

Pěkný nápad a hezké zpracování. Ben Stiller umí (to asi nikoho nepřekvapí) a miniaturní Owen Wilson pobaví :)) Vidět tohle jako dítě přičetl bych asi jednu hvězdičku. :)

První sníh (2006)

Po velmi slušném traileru, jsem z celkového výsledku hodně zklamán. Velmi pomalé tempo snímku s tentokrát nevýrazným Guy Paercem (jiní herci tu skoro nejsou) a nezáživným zpracováním příběhu. Kdybych neviděl ten povedený trailer určitě bych se tomuto podpruměrnému béčku vyhnul a ušetřil tak 100 minut. Nenapadá mě bohužel jediná věc, kterou bych pochválil. Těšil jsem se na Piper Perabo, což byla taky chyba protože tohle je unylá sólová hra G. Pearce. Režijní debut Marka Ferguse se prostě nepovedl, a je to znát každým coulem. Přístě prosím lépe...

Návrat idiota (1999)

Návrat idiota mohl být velmi dobrý film, bohužel se tak alespoň pro mě nestalo. První půlka byla rozehraná velmi slušně, ale druhou utápí scénář jen na trošku lepší průměr. Stereotypní hudební doprovod navíc začne po chvilce silně vadit.

Pokoj č. 10 (2006) (seriál)

Velmi zajimava scifi miniserie nejen pro priznivce S. Kinga. Originalni napad a slusne rozjety zacatek se bohuzel ztraci cim dal vic v nelogicnostech, navic i atmosfera ve druhe tretine serie znacne upada. Celkove ale velmi slusnych 270 minut. 7/10

Stopař (2007)

Určitě jeden z lepších remaků. Sean Bean si jako John Ryder odehraje svou část nadprůměrně. Velmi překvapil i pár mladých neokoukaných herců v hlavní roli. Napětí a akce nechybí, překvapí i pár lekaček a mimo jízdy na rychlých kolech a krve si člověk vychutná i hezkou krajinu :) Jen škoda že vše tak rychle uteče. Soundtrack od Steva Jablonskeho se vydařil a doplňuje spád filmu na výbornou.