Prachy dělaj člověka (2006)

prekvapive velmi povedena a vtipna krimi komedie s trosku horsim koncem. trojka zvolena do hlavnich roli mi sedla a svoje role zahrali perfektne. musim uznat ze scenar radka johna se mi libil a film svou nadsazkou a nesnahou o realicnost u me zvitezil. nekolik horsich momentu, a predevsim slabsi zaver rad zapomenu a podivam se na film znovu az vyjde na dvd.

Osudový dotek 2 (2006)

nevim jestli toto pokracovani nazvat velkym zklamanim, nebo jen utrousit dalo se to cekat. jde opravdu jen o volne pokracovani, ktere ma s originalem spolecny jen nazev, puvodni napad a nektere hudebni motivy a zvuky. bohuzel se nejedna o prequel jak bylo zpocatku pri oznameni druheho dilu uvadeno. celkove kdybyste tento film videli pod jinym nazvem reknete ze je to totalni becko, co delalo original perfektnim nebyl ani tak napad ale jeho brilantni zpracovani, v druhem dile je napad pouze zneuzit aby divaka nalakal na 90minut, bohuzel zadna jizda se nekona a zadny novy napad se neobjevi, zpracovani oproti originalu hraje treti ligu a zmena osudu hlavniho hrdiny probiha jen asi 20 vterinovym ziranim na fotku ktera se rozpohybuje, kamera rozhybe pozadim a trada..vse. pokud cekate nejaky zvrat nebo prekvapeni na konci doufate marne. :( ve filmu se vyskytuje i nekolik nelogicnosti a slabe vykony veskrz spatne vybranych hercu nepridaji take nic. mensi plus si zaslouzi erica durance ze smallvillu, takze je aspon trosku na co koukat, telo ma perfektni :))

V pasti (2005)

velmi dobre natocene, skvele zahrane a dost znepokojive (pokud najedete na vlnu po pomaleji rozjetem zacatku film vas az do konce nepusti) a ten scenar :o

Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (2006)

Mírné zklamání, čekal jsem stejně skvělý díl jako jedničku, bohužel film by si dal bezproblému o 30minut zkrátit, hudební motivy které byly dobré byly většinou jen ty které jsme slyšeli v prvním díle, a celkové téma kdyby se odehrávalo kolem nečeho jiného než byl Bludného holaňdana vůbec bych se nezlobill. Napodruhé tápající a potácně běhající Jack Sparrow už tolik nepřekvapí jako v originále ale furt pobaví, některé scény jsou výběrné akční i když trochu předimenzované ale stále pobaví své publikum. Ještě bych se rád zbavil pocitu že koukam na odnož Pána prstenů a Harry pottera v některých scénách a to je asi tak vše. :) Nakonec je ale film stejně nadprůměrný a tak za 4*

Vetřelci z hlubin (2005) (seriál)

prijemny oddychovy rodinny serial s prichuti vody a tajemna, skoda ze se nedozvime vice, jelikoz byl serial po prvni serii zrusen :(

Superman se vrací (2006)

Tak nevim jestli se mam smat nebo brecet. Jednim slovem hruza :) Nerozumim jak je mozne natocit takovy film a vydavat ho za vazny material. Zustavam u Smallvillu ktery ma zpracovani minimalne o tridu vetsi urovni. Jedna hvezdicka za Kevina a druha za scenu s padajicim letadlem. Pokud se nechavate radi strhnout neprimerenym mnozstvim hudebniho doprovodu ktere pusobi vetsinu filmu az smesne stejne jako spousta vtipnych scen a narazek (co ale delaji v Supermanovi mi uniklo), pokud nehledate ve filmu logiku ale opak, pokud nehledate zarive herecke vykony asi vas tenhle snimek zaujme daleko vic nez me.

Na půl cesty (2005)

Pro me velke prekvapeni, z prumerneho a 100x obnoseneho scenare se stava vyborny slasher s velmi originalni pointou, ktera zasluhuje 5*

Hory mají oči (2006)

Aja nám po Haute Tension dokazue, že on je tím pravým hororovým režisérem v tomto století. Škoda že konec kazí jinak našlapaný rozjezd.

Zoufalé manželky (2004) (seriál)

velmi přijemně zpracovaný seriál u kterého se člověk pobaví od srdce ale zároveň jde o víc než komedii. Příběh je napsán a vyprávěn skvěle a v hlavních hrdinkách se může shlédnout nejedna žena. :) Doufejme že se dočkáme i v nějaké české tv.