Flynn Carsen 3: Jidášův kalich (2008) (TV film)

Stále stejný standard, podle mě je Flynn nejslabším z trojice. Ale stále zábavný a vtipný. klidně bych si s chutí dal i další pokračování.

Flynn Carsen 2: Návrat do dolů krále Šalamouna (2006) (TV film)

Příjemné pokračování nás opět s humorem a zábavně pobaví, ale neohromí. Na hraně mezi áčkovým a béčkovým titulem se já jednoznačně klaním ke skupince A. bavil jsem se a co víc chtít.

Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu (2004) (TV film)

Další z filmů těžící z popularity Indiana Jonese. Naštěstí si nehrající zbytečně na efekty, ale na vtipnost a jako zábavná oddechovka s jednoduchým scénářem stojí (min v TV) za vidění.

Paradox (2010)

originální nápad na sci-fi - fantasy - krimi, který by měl nárok na 5 hvězdiček, kdyby si udržel směr prvních 30 ti minut. Efekty na pohled nestojí za nic, ale to je u TV filmu snadno odpustitelné. Bohužel Kevin Sorbo je jako herec čím starší tím horší a to co v mládí doháněl postavou a vizáží už po padesátce nemá šanci. Velký potenciál filmu je rozmělněn v obrovské tlamě závěrečných "příšerných" scén. Škoda že si místo Kevina nestřihl hlavní postavu Christopher (Tealc) Judge, který umí hrát. Dal bych pak rád o * navíc :-)

Můj přítel Monk (2002) (seriál)

občas za vlasy přitažené případy, ale díky narušenému Monkovi a jeho výborně sekundujícím spoluhercům je to neskutečná zábava

Agentura Jasno (2006) (seriál)

scénáristicky nezáživné krimi případy, ale vtipně a zábavně podané vyšetřování

Mimoni v Americe (2007) (seriál)

nebudete se popadat smíchy za břicho, ale úsměv na tváři vám Mimoni jistě vykouzlí. Je to roztomilé, bez vulgarit a příjemně vás to pohladí na duši. Tedy pokud jste na škole nebyli právě vy na straně třídních krásek s IQ bublajícího bahna nebo testosteronem nabitých sportovců bez mozku...

Nejlepší z Brooklynu (2009)

Zajímavý psychologický krimi thriller s plejádou skvělých herců. Nečekejte bezduchou akční jízdu a budete za to odměněni. Prolínání zločinu a zákona mění osudy všech zúčastněných. A jako v životě není ani tady svatých hrdinů a temných padouchů ...

Hrdinové a zbabělci (2007)

rozjeté je to slibně po všech stránkách, ale nakonec z toho není ani válečné drama, ani politický thriller, ani filosofické řešení otázek o cti, statečnosti a přátelství. Ale celkový dojem je i tak výborný a oněch 90 minut rozhodně není zbytečnou ztrátou času

Ve jménu vlasti (2011) (seriál)

Myslím si, že by spousta lidí měla své hodnocení zde přehodnotit po dokoukání celé série. Tahle slátanina tvářící se chvilku jako méně akční klon 24, posléze vystrkující růžky v podobě špionážního thrilleru aby přešla do psychologického dramatu a skončila u romanticko-rodinného sbližování... Tvůrci zřejmě chtěli zaujmout ženy. muže, černé, bílé, batolata i seniory. Ze skvělé počáteční zápletky se stane neuvěřitelně nesmyslně překombinovaný plán, za který by se nemusel stydět tvůrce komixového zlouna, který pase po Supermanovi. To ale nemůže fungovat v reálně se tvářícím seriálu, který měl z počátku šanci na 5 hvězdiček. Seriál je slušný, koukat se na něj dá a opravdu v počátcích zaujme, ale díky nevyhraněnosti žánru a nelogičnosti si víc jak 65% nezaslouží.