Anna Karenina (2012)

Výprava byla výborná a zasazení filmu do divadelního prostředí mu určitě prospělo, ale jinak nic světoborného a spíš taková průměrná oddechovka

Méďa (2012)

Konečně po Pařbě ve Vegas, zase nějaká komedie u které se můžete normálně od srdce zasmát. Je sice pravda, že první polovina filmu je lepší než ta druhá, že tenhle humor nemusí sednout každému a že se z toho dalo určitě vytřískat mnohem víc, ale konečně aspoň něco. Já jsem zastánce jakéhokoliv humoru a sám si pořád ze všeho dělám srandu, takže mě tohle prostě sedlo.

Madagaskar 3 (2012)

Dostaly mě ty hrátky se světlem a hudbou v cirkuse, jinak do poloviny jsem se celkem nudil, pak se to konečně rozjelo.

Výměna (2008)

Excelentní výkon Angeliny Jolie, už dlouho jsem tak nefandil hlavní hrdince jako tady. Když jsem si film pouštěl nic jsem o něm nevěděl a tedy ani nečekal a to bylo moc dobře, úplně mě to vtáhlo do děje a kolikrát jsem měl chuť dát někomu z LAPD pěkně do huby i přesto, že jsem většinou mírumilovné stvoření.

Prometheus (2012)

Vizuálně to nemělo chybu, ale jinak příběh mi přišel trochu tuctový a očekávatelný. Je ale pravda, že jsem se u filmu nenudil a k dobru bych přičetl i to, že vlastně nebyly zodpovězeny všechny otázky. Takže 60% je tak akorát.

Diktátor (2012)

Tady jde spíš o vtip než o cokoli jiného, byl to zase typický Cohenovský humor, který se nemusí líbit každému, ale kdo má rád jakýkoliv druh humoru přijde si na své. Nelze 100% napsat, že film neurazí, protože uráží snad všechno a všechny, ale s tím by se měl jít už člověk na film dívat. A ta hudba :D ...... geniální.

Naboř a ujeď (2012)

Název filmu bych teda rozhodně vybral jiný, ale budiž. Připadalo mi to nemastný neslaný a čekal jsem co se bude dít. Když už jsem v nic nedoufal, tak konečně v posledních asi 25 minutách přišlo pár dobrých fórků, který filmu alespoň trochu dalo nějakou tvář, ale to je málo a na víc než 55% to není. Je to taková slabší oddechovka.

Noční hlídka (2004)

Myslim, že tomuhle filmu hodně pomohlo, že je natočen v Rusku s ruskými herci, kdyby ho točili sousedi přes velkou louži, tak by to dopadlo o mnoho hůř. Prostě tomu sedělo že to nebylo točený jako velkofilm a dá se říct že spíš jakoby s obrovskýma uvozovkama amatérsky.

Pomáhat a chránit (2011)

Tak jak jsme mohli poznat irský humor je podobný tomu anglickýmu, akorát není tak suchý, výborná komedie se skvělým Brendanem Gleesonem. Celý film mě Brendan bavil a 92 minut uteklo jako nic, jeho nekonvenční policajt se sklony k drogám a užívání si s prostitutkami byl zahrán famózně. Pro mě milé překvapení.

Wimbledon (2004)

Tak nevim, kde se stala chyba, ale mě tenhle film teda neoslovil. Skoro všechno mi připadá strašně předvídatelný a falešný jak třicetikoruna. Docela jsem se na ten film těšil a šíleně mě zklamal, dvě hvězdy snad jenom za to jak si Peter Colt mluvil pro sebe když šel na podání, jinak mě nic nebavilo, ač jsem si to přál, bohužel.