Buddy míří na Západ (1981)

No vida i bez Terence to jde, i když by nebyl marnej, ale Bud má sólo a já jsem se docela dobře bavil. Jako doktor by se nejspíše neuplatnil, ale jako zachránce obyvatelstva malého městečka? To mu šlo líp. (Já bejt Budem asi tomu indianovi zakroutil krkem).

Zpověď zabijáka (2010)

Já jako fanoušek Wesleyho to beru jako takový návrat. Jeho předchozí filmy znám všechny a na další jsem se těšil i přesto že jsem věděl že to bude pouho pouhé béčko, které ničím nepřekvapí, ale mě ani ničím neurazí. Rozhodně si myslým že akčním filmům to ostudu nedělá a Wesleyho se kouká docela dobře.

Válka světů (2005)

Nejlepší Sci-fi po Predátorovi co jsem kdy viděl. Tohle je pro mě číslo 2. Predátor je pro mě klasika, která mě chytla o trochu víc. Válka světů má skvělý příběh a hlavně efekty a Tom Cruise hrál svou roli úžasně. Spielberg má scifařinu zkrátka v krvi.

Věc (1982)

Film s naprosto perfektním scénářem, kamerou, režií, hudbou a především ATMOSFÉROU... Věc s vesmíru převtělující se za naše pozemské organismy,, super nápad. Atmosferický souboj s mimozemským organismem v čele Kurtem Russelem a pod vedením Johna Carpentera byl s cela perfektní.

Test (2003)

Ve chvíli kdy jsem zjistil že se nejdná o test,ale o skutečnou akci se mě ulevilo. Například film Hra s Michaelem Douglasem má vysoké hodnocení, nic méně mě film nebavil ve chvíly kdy jsem zjistil že je to skutečně hra. Tenhle film se mi dost líbil, a tahají do výš také Al Pacino a Colin Farrel. Já byl spokojen.

D-Tox (2002)

Když jsem četl příběh filmu těšil jsem se a dost jsem očekával. Není to snad úpně špatný, hlavně to zachraňuje Sylvester,ale podle mě to podělali střihači.

South Park: Peklo na Zemi (1999)

No když porovnám celovečeráky Simpsonovi ve filmu a tohle? Vyhraje rozhodně tohle, jako celovečerní film se totiš oproti obyčejným dílům lišil tempem a originalitou, zatímco Simsonovi mi připadaly jen jako trošku delší ničím výjmečná epizoda.

Městečko South Park (1997) (seriál)

Jako malýmu mi to sloužilo jako večerníček, a dodnes to žeru.

Drž hubu! (2003)

NO CO K TOMU DODAT, SNAD NIC NENÍ TOTIŽ TOMU CO VYTKNOUT A NAPSAT VŠECHNY KLADY, TO BY BYL DLOUHÝ ROMÁN....

Zloděj životů (2004)

Předvídatelné, ale syrové a drsné, zkrátka opravdové.