Deuce Bigalow: Dobrej striptér (1999)

Občas vtipné scény striptéra, či pánské šlapky. Bavili mě neustálé nadávky kolem na tu žirafu, nebyla zase tak špatná sprostá a uřvaná žena. Nepamatuji si jména, protože to nebylo nijak extra zábavné, abych tomu dal všechen čas, co to běželo v televizi.

Rande s celebritou (2004)

Průměrná klasická a hodně častá romantická komedie. Zase ta samá písnička, nic nového. Kamarádi, z nich jedna dívka, hvězda a rande. Koukal jsem jen tak napůl, protože mě to nijak zvlášť nebavilo. No takhle, celkem nuda. Pomalé a zbytečné scény.

Chata v horách (2012)

Do půlky to bylo horor jako každý druhý a pak se to hodně změnilo. Ukázala se ta světlá stránka a taky o hodně zajímavější stránka. Všechny ty monstra co ve filmu byly, i hlavní děj nabral nové obrátky a rázem jsem věděl o co všechno v tomhle snímku jde. A pak skvělý konec. Chris Hemsworth se mohl dostat do té zajímavější části, no škoda.

Peklo na talíři (2012) (pořad)

Poučení o tom co je nejlepší si koupit za značku jídla. Peklo na talíři je zajímavý pořad i se zajímavými hosty. Díly jsou každým dílem lepší, od porovnání pizzy po kvalitu vína. I Roman Vaněk není žádný otravný moderátor. Hodně rad a kritizování sraček v českých obchodech, to je Peklo na talíři.

Monster High: Příšerky přicházejí (2012) (TV film)

Naštěstí se tady nejedná o násilnický film pro děti, jak tomu bohužel někdy bývá. Tohle je zábavné, to je jeho účel. Monster High je určeno hlavně dětem, ale když jsem na to koukal s malou ségrou, nekousal jsem se nudou. Půlkou jsem byl na čsfd, ale vydržel jsem to dokoukat až do konce.

Tři kamarádi a Jerry (1999) (seriál)

Tři kamarády a Jerryho jsem sledoval jako malý na Fox Kids a můžu říct že mě to hodně bavilo, ale když se kouknu dnes už to zase taková hitovka není. Např. Třída číslo 402 se mi líbí i dnes. Ale je to roztomilý seriál, který by měli v televizi vysílat i dnes místo nějakých kouzelníků, kteří se baví o panictví.

Třída číslo 402 (1999) (seriál)

Zábavný seriál, bavila mě snad skoro každá postava, žiďák, posera, třídní blbka, šprtka, tichá kráska, frajer, černoch. No prostě všechno dohromady v neškodném podání a v neškodném humoru. Jako malý jsem u toho vydržel hodiny, jak jinak když na Fox Kids všechno furt dokola opakovali. Dnes je příjemné se na to znovu kouknout.

Charlieho andílci (2000)

Nijak extra mě to nezaujalo, ale to už úděl diváka. Pro mě jsou to laciné vtipy a holky mě taky nebavily. Akce nic moc, ale není to na tak hrozně špatné úrovni. Co musím nechat je hudba a Drew Barrymore.

Total Recall (2012)

Je to takové zvláštní, ale je to pohodový film. Pochválit musím práci kamery, hlavně u první akční scény, která je bez jediného střihu. Co se týče celé akce, přijde mi propracovaná a pro oči diváka uspokojivá. Za hlavním hrdinou se honí robotická policie a on je vždycky zničí. Sci-fi s parádními vizuálními efekty.

Marvel One-Shot: The Consultant (2011)

Pro napjatého fanouška je to užitečný krátký snímek, který projednává spojení Hulka s Avengers. Je hezké vidět živého agenta Coulsona.