96 hodin: Odplata (2012)

Jestliže si film chcete maximálně užít a nejdete do kina znuděný tak si ho užijete. I přes zmatený střih v některých scénách. Jde vidět že ty agentské geny se dědí. Liam Neeson je jeden z nejlepších zabijáckých důchodců současnosti. Nic ve zlém Liame. Taken 2 se mnohém liší od prvního dílu, ale i když se za někým nehoní, tak ukazuje jak moc je Bryan chytrý a skvělý zabiják. Vypadá prostě jako drsný a milý strýček.

Ožralý Štědrý večer (2011)

Já se moc nezasmál, ale pokud to ten člověk vážně odříkával ožralej a já bych to věděl, představil bych si jaké to muselo být ho natáčet a tak, určitě by mě to pobavilo mnohem více. Tři hvězdy dávám za to že si herci umí z někoho udělat srandu a za tu myšlenku.

Sloužit Sáře (2002)

Další romantická komedie do tuctu. Jako u mnohých komedií jsem nečekal žádné extra pobavení. Rovnou jsem věděl že na to nebudu chtít koukat znovu. Nic originálního a nic extra vtipného na co bych si furt vzpomínal a smál se. Pozitivum na Serving Sara je hodně, i u mě, oblíbený Matthew Perry.

Shrekovy Vánoce (2007) (TV film)

Shrek si musí usmířit Fionu a udělat jí a jeho dětem krásné vánoce o kterých neměl dřív ani ponětí. Hodně podobné filmům se Shrekem, nic nového. Až na pár roztomilých, zelených, malých, zlobřích příšerek. Na štědrý den mezi pohádkami je to hezká americká, animovaná komedie.

Česká RAPublika (2008) odpad!

Nikdo mi nebude servírovat tuhle sebranku jako přední české rapery. Trapnou hudbou nikam nedošli ani dnes pomalu k roku 2013. Česká rapublika je dokument bez ducha, bez nápadu, který by mohl zaujmout. Nedokoukal jsem to do konce, to se fakt nedá. Rap neodsuzuji a mnohdy se dá poslouchat, ale tyhle čeští ztroskotanci? Už prosím ne.

Vím, co jsi dělal minulý pátek 13. (2000)

Na parodiální žánr je to teda velmi slabé. Jestli někdo mluví o Scary Movie jako o slabé parodii, či dokonce jako o sračce, tak ať se koukne na tuhle parodii a přehodnotí svoje hodnocení. Jediná světlá stránka tohoto filmu je pár sekundová scéna s panenkou Chuckym, trochu mě i rozesmála, proto jedna hvězda. Ze zbytku filmu jsem skoro zvracel.

U nás na farmě (2004)

Neškodný animovaný film, převážně pro děti. Nějakou kreslenou magii v tom nikdo nenajde, ani srdcervoucí příběh. Kravičky se snaží chytit zlouna, známý příběh, jen teď jde o krávy. Šel jsem na to do kina za odměnu že jsem zvládl první den ve škole bravurně, to píšu protože mám k U nás na farmě miniaturní pouto. Viděno v kině

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál)

Sračka, sračka, sračka. Já nechápu proč to vůbec existuje. Čestmírovi už zemřeli tři ženy. Támhle pět žen se vyspí támhle s dvanácti chlapama, z toho tři ženy zemřou a šest chlapů se odstěhuje. Tohle furt a furt dokola. To je prostě Ordinace, debilní kravina. Prostě nadávat musím, protože nechápu proč tohle vydělává. Oni by i nějaké příběhy byly poutavé, ale do toho by tam nesměly být scény o ničem s nejhoršími hereckými výkony na světě.

Disturbia (2007)

Shia LaBeouf mi jako herec nevadí a dokonce ho mám i rád. To už mě samotnému dává Disturbii bod. Zase je dobré vidět jiný pohled filmu, podobný film jsem ještě neviděl, takže mě po pár minutách nadchl. První polovina filmu je jiná než ta druhá, to se mi hodně líbilo. Chvíli vás to baví vtipem a tím co člověk dělá když se hodně nudí. Poté vás to baví objevem ve filmu a menším dramatem.

Tajemství (2006)

Skvělý dokument, který mě po pár minutách zabavil svým kouzlem. Scény ukazující jak tajemství funguje ušly. Jestli je to pravda, jedná o velmi zajímavý a poutavý dokument, který každý vyzkouší. Já tak trochu věřím že to pravda je. Samozřejmě se najdou i lidé, kteří po pár minutách Tajemství vypnou s pohledem že se jedná o hloupost. To ale nedělejte. Postupně je to zajímavější.