Netvor (2011)

Musím říct že tohle je po Stmívání jediná slaďárna co se mi líbila. Když nepočítám komedii 50x a stále poprvé. :) Mě Netvor dal klasický příběh kluka co se změní, u toho mi ale přijde že se stalo něco více. Tím pádem to pro mě není tuctovka, ale celkem dobrý romantický film. Zjistil jsem že Vanessa Hudgens nehraje zase tak úplně špatně, ale furt to neumí. A příjemné překvapení bylo vidět v jedné z rolí Neila Harrise.

Oni (2008)

Bavilo mě to do poslední sekundy. Napětí ze začátku filmu, se přehouplo do celého filmu a rázem z toho byl až po uši napěchovaný thriller. Když už film zaváněl koncem, začínal z toho být i dobrý horor s nápadem. Postavy po celou dobu trvání přemýšlí jako lidé, i když hrdinství se objeví snad v každém hororu. Opravdu kvalitní film, který si podle mě zaslouží mnohem lepší hodnocení.

Temné stíny (2012) odpad!

Mě to tak hrozně moc nebavilo, že jsem se tak hrozně moc celou dobu trvání filmu nutil abych to dokoukal. Vážně, dlouho se mi nestalo že bych očekával dobrý film a získal jsem jedině částečné uspání. Čekal jsem něco jiného, nebo při nejmenším aspoň trochu vtipného. Bývalá bohatá mrtvola sebou tříská o zeď s další mrtvolou a podobně. Nulový děj. Burton miluje Deppa a Depp asi miluje Burtona, jinak se neumím představit že v si v tomhle Johnny zahrál, ale ať to už moc nepřehání s jeho filmy, které jak je vidět umí být i hodně špatné. Temné stíny nemají vtip, ani pořádný nápad.

Santa je úchyl! (2003) odpad!

Já myslel že se hodně nasměju. Zasmál jsem se u tolika pro ostatní nevtipných filmů, ale tohle mi přijde jako kopírka a nevtipně podaná kravina. Pro mě osobně je to veliké zklamání a už to více vidět nechci.Terry Zwigoff je pro mě neznámý, ale kopíranský režisér.

Šestý smysl (1999)

Já idiot se tomuhle filmu takovou dobu vyhýbal. Ne jen že je nesmírně poutavý, zajímavý a prostě vynikající. On ukazuje zajímavost světa až do posledního okamžiku. Malcolm Crowe působí opravdově. Opravdově působí i vidění Colea Seary, které v podání dramatické hudby fascinovalo. Haley Joel Osment je tady ode mě označený jako dobrý herec a Bruce je prostě kapitola sama o sobě.

Nakažení smrtí (2008)

Horové béčko na celkem vyšší úrovni než ostatní. Neznámý režisér Jeff Buhler neukázal nijak velkou nadanost, ale ukázal ýe není úplný amatér co se týče režie a vlastně i hororového žánru. Peter Stormare jako psychopatický doktor se mi zvlášť líbil. Celkem dobrý děj, u sledování jsem se nenudil.

Patologie (2008)

Patologie je nevýrazný thriller se zajímavým dějem, bohužel trochu slabší kvůli hereckému výkonu hlavní postavy. Až podivné je i myšlení hlavní postavy a zaujalo mě to akorát v té špatné stránce. Jestliže ale na Patologii koukám jako na celkový film, udělal na mě dojem. Překousnu pár zbytečných scén a chci pochválit dobrý soundtrack.

Piraňa 3DD (2012) odpad!

Kvůli Vingovi, kterého mám rád jakože zombie killera jsem chtěl dát aspoň tu jednu hvězdu. Jakmile jsem ale dorazil domů z kina a šel jsem hodnotit, řekl jsem si "Jedna hvězda? Leda hovno" Tohle je naprostý odpad, na to jak byla jednička vcelku průměrná, dvojka zklamala ve všech směrech. Hasselhoff byl vtipnej to ano, Vinga mám v oblibě to ano, ale tenhle film je dementní srágora co nikdy neměla vzniknout. Nejradši bych byl za to, kdyby mi vrátili peníze za kino.. Viděno v kině.

Pán prstenů: Návrat krále (2003)

Na Návrat krále se slyší jako na snímek jenž získal 11 Oscarů a zaslouženě? Podle mě určitě v oblasti nejlepšího filmu, režie, vizuálu a scénáře. Peter Jackson je otec filmové Pána prstenů a jde vidět že do trilogie vložil vše. Známé postavy mě stále bavily i Frodo zesvětli a Elijah mi přestal vadit. Brilantní završení s Glumem a Frodem. Pán prstenů: Návrat krále je jeden z nejlepších filmů ve svém žánru všech dob.

Pán prstenů: Dvě věže (2002)

Další díl z nyní veleúspěšné série. Aragorn, Legolas a Gimli dostali podle mnohem více prostoru než v první díle, to že prostoru dostali více je dobře, protože tyhle tři postavy tvoří takovou na mě působící zabijáckou ochranku. Tahle ochranka musí nějak pomoc Frodovi, který mi přišel ne až tak zajímavý. Elijah Wood mi prostě v tomhle díle byl hrozně nesympatický. I Gandalf Bílý mi tu nepřišel na škodu.