RoboCop 3 (1993)

Na to, aké všelijaké hodnotenia som tu čítal, tak vysledok... podľa mna dopadol dobre. Výmena herca mi nevadí (i keď Weller je stále klasika) a hudba bola skvelá. 65% - 3*

RoboCop 2 (1990)

Takže hneď môžem povedať že na 1.diel to nemá. Avšak je to stále náš dobrý RoboCop, ktorého mám stále tak veľmi rád + samozrejme nejake tie vtipné momenty nechýbali. 54% - 3*

Mládeži nepřístupno (2013)

Jediná čo upútalo bolo herecké obsadenie. Príbehy sú až moc pritiahnuté za vlasy. 10% - 1* + 1* za herec. obsadenie

Strážci - Watchmen (2009)

Zack Snyder nám opäť predviedol, ako dokáže urobiť zo super komiksu super film. Rohdone doporučujem nielen samotný film, ale aj komiks ktorý je možno ešte lepší. Film som po prvý krát videl keď mi bolo 10. Vtedy ma moc nezaujímal, ale teraz mi to príde ako jeden z naj filmov aké som za celý život videl. P.S. Rozhdone doporučujem Ultimate Cut ;) 100% - 5*

Arrow (2012) (seriál)

Zo začiatku -najmä 1.séria- to vyzeralo veľmi sľubne. Bola vidieť inšpirácia Nolanovou TDK trilógiou, ktorá svojou reálnosťou pomohla seriálu vyčnievať. 99%-5* Pri 2. sérii pridali viac komiksových prvkov, avšak na kvalite seriálu to stále extrémne neubralo. 94%-4,5* Potom však prišla 3. séria so zle vybraným záporákom, zle narábanie s charaktermi a hlavne - nezmyselné a nepotrebné love story. Tieto veci pokazili seriál zo super vyčnievajúceho seriálu na len seriál dobrý a nič viac. + finále sklamanie. 75%-3.5* Ku 4. sérii zatiaľ dodám len to, že sa snaží napraviť určité chyby 3. série, ale moc jej to tiež nejde. A nakoniec jej to ani moc nevyšlo. Vážne som rozmýšľal, koľko tomu dať pretože niektoré epizódy stály za to, a niektoré vôbec. Treba už naozaj vymeniť scenáristov a možno aj režisérov. 65%-3* Arrow by sa mal už čím skôr vzchopiť, inak to bude pekný príklad na seriál, ktorý postupne zlyhával až do svojej smrti.

Kick-Ass 2 (2013)

Takže hneď môžem povedať že na 1. diel to nemá. Možno preto, že 1. film bol originálnejší a mal dosť hustých scén. Takysto ani tomuto filmu nechýbali husté scény a dobré hlášky. Cagea tu nahradil Carrey, čo sa mi super páčilo. Hudba opäť úžasná. Dúfam že sa podarí aj napísať 3. komiks aby mohlo vzninúť aspoň ešte jedno pokračovanie. 95% - 4*

Skins (2007) (seriál)

Niektoré epizódy sú dobré a niektoré nudné. 1. + 2. séria boli dosť dobré, hlavne čo sa týkalo 1.generácie ´= 4,5*. Potom som sa bál že 2. generácia sa mi vôbec nebude ľúbiť... ale čože to, ono je to fakt dobré. Čiže za 3.sériu dám 4*. Uvidíme ako si povedie 4. séria a na 5. a 6. sa asi ani nechystám. Verdikt: super seriál na ktorý len tak nezabudnem a rozhodne nedoporučujem mladistvým divákom = 95% - 4,5*

Červený drak (2002)

O dosť lepšie než HANNIBAL. Herecké obasedenie dobré (u mňa hlavne Fiennes a Hopkins) a krásne sa to pripravuje k MLČANIU JAHNIAT. 75% - 4*

Mlčení jehňátek (1991)

Ohromný psychologický film, ktorý sa radí medzi naj hororových filmov všetkých čias. 4* za film + 1* za úžasné herec. výkony. 99% - 5*

Wolverine (2013)

Druhého Wolverina som čakal už od od roku 2011. Osobne ma trailer nejako moc nezaujal, ale film bol veľmi dobrý. Film bol zaujímavý, pohľad do Ázie skvelý, hudba nevýrazná ale efekty tiež super. Boli tam aj nejake tie flashbacky (kotré mne zas tak nevadia) a spomienky na Jean, Kaylu atď. 75%-4* SPOILER ! - po skončení filmu neodchádzajte, je tam BOMBASTIC Post credit scéna !!!!