Slídil (2014)

Asi jsem taky sociopat, protože na mě z filmu nedolehly výraznější emoce. Teda kromě jedný, kdy mě rozplakalo, že Rene Russo už je stará.

Vzkaz v láhvi (2016)

Dneska jsem se naučil, že i v malým sále může být velký kino! Severská kinematografie totiž nepotřebuje rozpočty o velikosti Jihoafrický republiky, vystačí si s dobrou story.

Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

Kapitán Amerika je tu míň teplej než v prvním dílu. A to si samo o sobě zaslouží obrovský uznání. Dávám 4 * za každý procento gay menšiny.

Aliance (2016)

Vždycky, ale fakt vždycky si vedle mě sedne nějaká divná dvojice, jakmile v kině zhasnou. Teď to byli dva tlusťoši, co zbouchali během prvního traileru celej XXL popcorn (dívčí část tlusťošstva srkla ještě celou kolu). No a po dobrém papání měli potřebu nahlas komentovat vše, co se na plátně odehrálo: "Ta Tris vypadá jako děvka! Proč mu to neřekne? Proč on jí to neřekne? To je debil, čum na něj. Víš, že Tris umře? A Proč?". "Protože jste oba tlustý idioti" vložil jsem do duchaplné konverzace důmyslný protiargument a pak si konečně užíval Hunger games s jinejma hercema.

Zoolander No. 2 (2016)

Ono je to hrozně debilní a málo vtipný. Ale naschvál a s domyšlenou nadsázkou a jakousi reflexí aktuálních hodnot: "Můj syn je zlej člověk! Proč? Protože je tlustej!". Každopádně za zabití Justina Biebra získal Zoolander spoustu plusovejch bodů.

Gangster Ka (2015)

Na český poměry světovej film.

Bony a klid 2 (2014)

Během sledování tohohle parádního filmu mě po hodině přemýšlení napadla úžasná myšlenka: jaká je škoda, že si Roman Skamene a Václav Nedorost neprohodili příjmení.

Osm hrozných (2015)

Hlava Channinga Tatuma se pro tenhle film narodila!