Gothika (2003)

Slabčí 3 a to i přesto, že jsem hlavní pointy filmu zjistil půl hodiny před jejich ukázáním ve filmu. Tak nevím, pomalu si začínám připadat jako vědma, protože filmů kde nevím do poslední chvíle vo co gou, je čím dál míň, tohle je bohužel opačný případ. Protože jsem film sledoval v noci a sám, vyvolalo to efekt kterého jsem chtěl docílit - chvílemi mi běhal mráz po zádech, ale to je na "kolonku" horor trochu málo.

Prokletí (2005) odpad!

Film který se snaží tvářit víceméně vážně zkazí scéna kdy se dozvíme kdo je posledním vlkodlakem a od té doby to jde jenom z kopce, a stává se z toho fraška... původní dvě hvězdičky tudíž padají až na odpad

Okno do dvora (1954)

I přes rušivého elementala joudu musím dát za 5 :)

Letec (2004)

Postava Hughese je více než zajímavá, a myslím že DiCaprio ji zahrál v možnostech jaké měl velice dobře. Pokud se chtěl držet scénáře a nastíněného příběhu, nemohl přehrávat a dělat ze sebe něco co není, jak by možná mnozí chtěli.

Dům voskových figurín (2005)

DVD jsem zalil do vosku a uložil do vytrýny jako důkaz toho, že i takové filmy se dají natočit.

Dobré ráno, Vietname (1987)

Naprosto odzbrojující humor Robina Williamse, který si z vyšších šarží těžkou hlavu nedělá, když sme u té hlavy právě Hlavu 22 mi tento film asi připomíná nejvíc. Scéna, kdy začne hrát What o wonderful world, mi zůstane v paměti asi ještě dlouho, je naprosto sarkasticky dokonalá a postarala se o konečnou pátou hvězdu. Gooooood mooorniing Vietnaaam :)

Akta X (1993) (seriál)

Kultovní seriál, kterému buď propadnete, nebo ho s klidným svědomím přejdete a nepochopíte co na něm ti ostatní mají. První série jsou nejlepší, ty ostatní jdou už bohužel s kvalitou důle. Ti co dávají nižší hodnocení, jsou pouze vládou dosazení konspiranti, proto si z toho nic nedělám :)

Ultraviolet (2006) odpad!

Divákům co jsou zvědavý na prdelku Milly Jovovich místo toho aby sledovali film, tak těm se to bude líbit... my ostatní volíme odpad

Umučení Krista (2004)

Umučení Krista, jak příznačný název pro tento film, který bych ale přejmenoval na Umučení diváka.. z celého filmu se mi vybavuje pouze plejáda záběrů kde mučí Krista, která z dvouhodinového filmu trvá snad hodinu a půl. Tady se Mel Gibson pořádně vyřádil, a i když je naprosto úchvatná, je bohužel až moc dlouhá. Tak dlouhá, že už ke konci dost nudí. A protože neplatí pravidlo čím víc krve tím víc hvězdiček, může být toto dílo rádo aspoň za ty 3 hvězdy (btw uvažoval jsem o dvouch). Když už, tak se spíš mrkněte na Poslední pokušení Krista, které má aspoň nějakou tu hlavu a patu, a hlavně smysluplný děj.

Záře (1996)

Stejně tak jako Ray by nebyl dobrý bez Jamieho, Záře by nebyla dobrá bez Geoffreyho, který vlastně táhne sám celý film. Příběh nadmíru zajímavý, který vás vtáhne do děje a už nepustí.