Zloděj životů (2004)

Bohužel hrubě předvídatelné, to co jsem si pomyslel poprvé byla nakonec pravda a zbytek filmu mě v tom dál utvrzoval, v tomto ohledu žádné překvapení což ubírá filmu na hodnocení, konec jsem opravdu nečekal, ale to spíš kvůli tomu že už byl překombinovaný a zkrátka nereálný.. Pozor Spoiler nečíst Ethan jako svědek hned u prvního výslechu neskutečně přehrával a ty jeho reakce byly natolik přehnané, že nemusíte být agentem FBI aby vám došlo která bije, následná honička v průběhu filmu kdy ethan vyleze z auta z místa řidiče a ještě je připoutaný, a následně začne střílet do mrtvoly, to je už rána mezi oči i pro ty nejhloupější..To že najdou vraha a uzavřou případ před tím než zkončí 3/4 filmu taky o něčem svědčí.. Pro lidi s menším postřehem jistě zajímavý film který se jim bude líbit..ostatní nechť si raději pustí Lovci myšlenek nebo Obvyklý podezřelý Ti, co už něco málo viděli totiž ví že drtivá většina filmů jede podle určitých pravidel, a tak je jim výsledek filmu známý po prvních minutách a jenom čekají když už to zkončí, ten zbytek bude natolik šokován že si řekne to je bomba a dají nejspíše 5 hvězdiček..

Deset minut života (2005) odpad!

No tak to byl humus který ani nestojí za to nějak ho blíže komentovat ...

Scary Movie 4 (2006)

Nejslabší díl série, jediný opravdu vtipný L.Nielsen se nám ukáže pouze dvakrát (ale stojí to fakt za to :D ) což je škoda, protože zbytek filmu je nuda nuda nuda ..

Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007)

Ano jistě, všechno co zde bylo řečeno je víceméně pravda.. jenže ruku na srdce, všichni sme věděli o čem to bude, je to třetí díl který málokdy překonává originalitou ten první, těžko se výmýšlí něco nového, to všechno jsou minusy které shazují film a ubírají mu hodnocení, jenže.. já jsem se u toho i přesto bavil, a to je u typu filmu jako Piráti z karibiku hlavní a o to jde především-bavit se, tři hodiny jsem přežil i u horších filmů, a tak jediné čeho je mi líto že opravdu ubylo humoru, depp je už tak nějak okoukaný stejně tak jako vzájemné podrazy a kulišárny všech zúčastněných pirátů..postav je opravdu moc, a ani ty tři hodiny nestačí na to aby se s nimi divák seznámil blíže, nemají hloubku a jsou plitké jako talíř, spousta věcí je tu zbytečně natahovaných atd... ale abych jenom nekritizoval, triky jsou parádní, určitě je na co se dívat, o pirátech se dozvíme zase něco málo nového.. no a to je asi tak všechno :) oproti spajdymu 3, kdy máte víc jak polovinu filmu chuť vyskočit a roztrhat plátno, vás tohle u pirátů nepotká.. inu, já dostal to co jsem čekal, a zklamán nejsem.. parádní podívaná

Odstřelovač (2007)

Co se týče vlády a demokracie po americku, film si servítky rozhodně nebere...je to přece filmová fikce řeknete si, no a já si zase myslím-konečně někdo řekl jak to vlastně funguje..scénář netřeba komentovat, to bych napsal i já, jenom sem čekal jestli se nakonec ti dva spolu nevyspí, což by mě u tohoto filmu ani nepřekvapilo a mohl bych dát hodnocení 10z10 na žebříčku trapnosti, takhle je to jenom 9z10..stopáž mi dlouhá nepřišla, pokud u toho nebudete moc přemýšlet proč se děje to co se zrovna děje, budete se i bavit jako já...léčení jak tu někdo zmínil mi dlouhý nepřišlo, přecejenom to vypadá líp než kdyby si chlápek s dvojitým průstřelem obvázal díry, zapálil si, pět minut počkal a šel dál kosit...prostě, ideální film na dlouhé nudné večery ..

Red Road (2006)

2 hodiny nudy, nikdy víc

Most do země Terabithia (2007)

Film, který na pět prostě nemá, ale těch pět si zaslouží.. Narnia a jí podobný tuctovky ať se jdou vycpat, tohle má sílu, obyčejný příběh, a přitom tak kouzelný, že vás třeba dostane i napodruhé, tak jako mě ..

Důkaz (2005)

Jedním okem jsem to sledoval, a docela se to dalo :)

Miss Potter (2006)

Mírně nadprůměrný film který (u mně) shazuje Renée Zellveger, kterou bytostně nesnáším a mám vůči ní averzi všude kde se objeví.. tady bohužel opět "zazářila" ..