Fargo (1996)

Už jenom za to yeah, o kterém se mi snad bude po tomhle filmu zdát :D

Společnost mrtvých básníků (1989)

Celý film je jedna velká báseň, a i když to pro někoho může být dosti nudné dílo, já jsem se bavil skvěle po celou dobu filmu. Konec filmu je kapitola sama pro sebe, sice jsem vždycky věděl, lépe řečeno tušil, co se stane za dalších 10 minut, a konec hlavních scén filmu byl jasný jako facka, ale bylo to logické vyústění situací, které se tam odehráli, a celé to zapadlo do sebe jako klíč do dírky a proto nevím o ničem, co bych měl tomuto vytknout :)

Říjnové nebe (1999)

Překrásný příběh o klukovských snech, sice trochu naivní a přitažený za vlasy, ale i přesto se mi líbil, a to velice...

Jakubův žebřík (1990)

Těžko stravitelný filmek, jedno shlédnutí je určitě málo.. i když dávno před koncem jsem si myslel v čem bude "zakopán pes :) ", tak i přes to mám v hlavě docela guláš, a hodně věcí mi tam uniklo... jediný mínus je asi to že mi ten film ubíhal docela pomalu, a hodněkrát jsem se díval na hodinky kdy už to zkončí, jinak nemám co vytknout ..

Choking Hazard (2004) odpad!

Škoda, myslel jsem že se pobavím o trochu víc... moc vtipů tam nebylo... Jediné plus - profesor Jarda Dušek + Jehovista Pornohorec..Robert De Niro hadra :)) jinak - odpad

Úsvit mrtvých (2004)

Než jsem viděl tento film, slyšel jsem na něj různé ohlasy, od naprostého propadáku až po geniální film který si zaslouží 5* ... A protože jsem viděl původní dawn of the dead, byl jsem na něj docela zvědavý. Takže bych začal od plusů..dvd verze je naprosto skvělá, hodně možností, bonusů, zombíci běhají, což je novinka, na mě to sice nějak nezapůsobilo, protože pro mě jsou strašidelnější zombíci kteří se pomalu plahočí, nevím proč, ale je to příjemné zpestření, určitě to trochu nakopne spád filmu, a když už nic tak vám zrychlý tep, pár dobrých hlášek, přesněji mě pobavily pouze dvě (ten chlápek má hlad.. a co jako budem dělat? losnem si a kdo prohraje mu poběží dát sendvič? hehe :) ), ale toho humoru tam zas není tolik, samozřejmě scény kde na střeše hrají šachy, a střílí známé osobnosti, to je docela povedené.... ale ty mínusy... hodně nelogických střihů, že nad tím rozum stojí... to mi připadalo jak snad nějaké vystřížené scény nebo fakt nevím jak takové chyby ve střihu mohli udělat..jedna poznámka - na střeše obchoďáku jsou napsány nápisy barvou, dobře, ale ty nápisy jsou cca v pětimetrové výšce, aby to tam napsali museli by tam mít snad lešení, to si trochu nedokážu vysvětlit .. dále - zombíci jedí teplé maso, což tam bylo i řečeno..tak proč sakra nesežerou i toho psa? to přece není o tom že jím pouze vepřové a hovězího se nedotknu, maso jako maso :D trochu vybíraví zombíci..ale dobře.. i přes to jsem byl ochoten dát 4 *, ale ten konec, posledních 15 minut, to je snad vtip? teď by neměli číst ti co neviděli film a chtějí vědět jak to dopadne.. proč to neudělali tak že odplují na lodi, na širé moře vstříc novým zítřkům a nové naději, kde by to mělo otevřený konec.. né, oni musejí udělat sestříhané scény, kamera jak z blair witch, v prvním střihu si kozatá ženská sundává plavky a promenáduje se tam nahá, nejdřív jsem se lekl že sleduji porno z pamelou na lodi, potom plují stále dál, dojde jim benzít, vyhoří motor, střih - pevnina v dálce na obzoru, střih - loď je u mola .. to tam asi dopádlovali nebo fakt nevím.. vylezou ven, všude zombíci.. zmatená kamera, všichni mrtví.. co to sakra má být? a to když přijeli k molu, a naskákali do lodi, radči ani nepřemýšlím nad tím jak mohli vědět která je to loď mezi těmi desítkami ostatních, když kapitán byl mrtvý .... prostě, hrozně moc kiksů, špatných střihů, že si toho musí všimnout i člověk který nad tím nepřemýšlí a jenom se baví... bohužel, díky tomu všemu musím dát za 3, ano je to akční, má to spád (no i když některé scény jsou taky dost nudné), ale bohužel originálu to nedosahuje ani omylem, a na pět * to rozhodně nemá..

Četa (1986)

Souhlasím tady s většinou, je to vyjímečný film, podle mne určitě lepší než psychologická apokalypsa, jenom bych podotkl že ústřední melodie mi dost připomíná Dj Tiesta :))

Kult hákového kříže (1998)

Film, který vás chytne a nepustí až do závěrečných titulků. Dvě hodiny mi uběhli jako pět minut, a ten konec, to je prostě něco, co musí dostat každého...

Kill Bill 2 (2004)

Váhal jsem jestli dát 3* nebo 4*, nakonec tedy ty 4, tak trochu z nostalgie k prvnímu dílu. Film není vyloženě špatný, ale při srovnání s prvním dílem mi tu chybí více akce, větší spád, některé scény a rozhovory jsou vyloženě nudné a celý film by se jakoby táhl k tolik očekávanému závěru, který v podstatě ani ničím nepřekvapil. Kill Bill jako celek je velice povedená záležitost, pokud bych měl hodnotit první a druhý díl zvlášt, dvojka je přece jenom o něco slabší.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Sakra kde je jenom ten oříšek .. hmm dvacetidolarovka .. :p no jo ale co s ní? (mozek) za dvacet dolarů si můžeš koupit hoodně oříšků! (homer) nechápu? (mozek) peníze slouží ke směně zboží! (homer) juchůůůů :)) pro mě jednoznačně nejlepší seriál všech dob, který by se dal shrnout dvěma slovama - hmmm čokoláááda :)))