Panna a netvor (1978)

Už název, evokující můj strastiplný životní úděl a vlastně rutinu ( Ne, pannou se necítím), jasně vypovídá, že se bude jednat, buď o v dnešní době běžný scénář ke špatně zapíchanému pornu a nebo ...co to melu, vždyť je to na ČÉTÉ, takže tam se mnou maximálně vyjebou vypitchenou Marcelkou Augustojc, tedy jedná se o jedinou možnou alternativu a to tu, která mě dodnes donutí se odpoledne v tramvaji pomočit. Traumatizující, hororová, brutálně deprimující pohádka pro starší a pokročilé, i když kdejaký drzý harant by ji měl povinně sledovat v trestu. Hapkova muzika, panoptikum zjevů, temnota...no, já se tenkrát jako čerstvý padesátník opravdu bál, dnešní degenerace se jistě pochčije smíchy při čtení mých rozklepaných, gerontích názorů, ale dost možná jen proto, že od věčného vysedávání u komjůtru mají oslabené svěrače. Takže urine jsme si probrali a vraťme se k filmovému kusu, dovolím si mu vytknout ještě jednu maličkost, tou trivialitou je obsazení Vlastíka Fenky, neboť, pokud si dal tvůrce tolik práce s tím, že nechal Zobana namluvit někým jiným, pak se tento transexuální baletka nemusel na konci ani zjevovat....panna v té době již jistě stejně nebyl a tudíž to postrádalo jakýkoliv sysel, neboť název díla se mohl snadno přejmenovat, sám ze zkušeností vím, že trvání na čemkoliv panenském je bláhovost, snad jen s výjimkou olivového oleje. No, Herz býval kabrňák.

Šmejdi (2013)

Upřímně? No, jako dokument to stojí za vyliž mísu i s tajnou složkou v sendvičovém, patentovaném dnu. Ovšem potkat jednu z těch vyžraných kurev na hajzlu beze svědků...k nezaplacení.

Dlouhá cesta (2004) (seriál)

Ke komentáři, respektive k jedovému flusání, mě ze své nory vykopala má drahá Blonďatápipka (vás ostatní jsem benevolentně přehlížel), neboť chci být v jejích očích chlap s velkým P... takže, co že nám to obdivuje na Řehořovi? On serebřita, já obyčejný maník, co má rád motorky, čistě subjektivně (ale přesto jasně a přesně), jsem lepší o devět bodů z deseti. Řehoř padá z motorky, páč má hovno najeto, mně svatému se toto stává zřídka. Vypláchne si třináctkrát voko bénem, páč je debil a navíc hysterický, opět vítězím, neboť tohle se stane jen trotlovi a bulet jak pitcha taky neumím. Jsem alergik na píchací, polétavou havěť a vypadám pak po útoku stejně blbě, nicméně tak strašně blbě zase neee. Jsem sympatičtější a bleju podstatně více na úrovni... to vše bez asistence všemožných doprovodných sraček, průjmů a jiných nezbytných věcí pro pravého Skota. Záměrně pomíjím jejich pokusy o žerty, neboť nebyly Kozatou, zubatou, peroxidkou zmíněny. Nicméně...zíííív, trapnost. To vše píši při téměř plném vědomí a podepissuji i to, že Jůena mám velmi rád, ovšem feťáka v Trainspotting jsem mu věřil víc, než hru na bikera....škodolibě se chechtám, až si stříkám do kombinézy.

Tajemná truhla (2006) (TV film) odpad!

Tak jsem se vyspal na nepěknou pitchu a zřejmě jsem v polospánku několikrát vypadl z kavalce prdelí napřed, poněvadž má téměř první myšlenka (cigáro, kde to jsem, kurva, žiju) byla, co to doprdele včera mělo znamenat, že mi to zanechalo vypálený oční pozadí a dost možná i pozadí prdelní, neboť těch nočních výsadků z pelechu na KOVRAL bylo jistě požehnaně. Že je Táborský produkt genetického inženýrství, co se týče jeho tlamy nelidské, to víme jistě všichni dávno, nicméně to jeho herectví nikdy nevadilo, až na tuto výjimku...on a jeho další dva pomocníci (kteří se doufám již sedm let živí jinou profesí - popelář, politruk, poslanec- k posrání) namaskovaní a vystajlovaní jak Johnny Rotten mě neskutečně iritovali a pakliže jejich výblitky měly býti vtipnými, tak musel být scénárista na škole velmi oblíben a jeho břitký humor skončil u píchání holčiček do očiček verzatilečkou. Za ta tři strašidla se normálně stydím, nejvíc za tu opakující se krávu, tu bych vzal po tlamě něčím hodně těžkým a dlouhým...asi PetrPanovo pérem. Klárka a její teta mi byly upřímně u prdele i s jejich tajemnou truhlou, ve které měly zalehnout ve třetí minutě tohoto nesympatického a nesymfonického (hudební pohádka/sarkasmus desetiletí) blábolu a mohlo být na světě lépe. Vrátím-li se ještě k pokusu o hudební tampón, pak poslední imaginární hvězda odplula do hajzlu za nelibých zvuků nakřáplého hlasu kastráta, který z nepochopitelného důvodu přezpíval Vladyku, to už mi ale praskal penis vzteky napříč a já se tedy nemohl dokonale soustředit na zápletku o hovně. Zkrátka a dobře, ČT by měla bodat na setrvačnost a přestat točit takovéto hrůzy v kadenci lahkého gulometu, jenže...ehm...jak pak projebat ty miliardy z poplatků... to byste nevokecali, co?

Pohřešovaný (2012) (seriál)

Až se zjeví halivoudská hvězda, prdelatý a upocený kokot Šimůnek s mastnou loknou do čela, půjdu na odpad, tedy ne, že bych šel špacírem na skládku, ale definitivně tento seriálek pohřbím, což sice nikoho nezajímá, nicméně na to já seru, děti. Takže proto hodnotím po druhém dílu, aby si ty dvě směšné hvězdy chvíli užil...bože mě netrestej, to je kokotina!

Áčko (1997) (pořad)

Áčko, ano, ANTIFA neboli 4 P aneb Pořad pro pořádné punkáče, yeah!

Dozorkyní ve Státech (2010) (TV film)

Díky americké televizi nyní vím, co je to takové "leštění" , jak probíhá znásilnění na dálku a čím bojovat proti nebezpečné masturbaci. Jsem si naprosto jistý, že i kdybych byl Edmond Dantés týden před útěkem z pevnosti If, pak bych svým penízem těmhle monstrům v uniformě dozorce nezamával. Jste obviněn z masturbace je věta, která by se měla tesat do mramoru. Tímto já a mé ptactvo děkujeme za svobodu!!! Freedoooom!!!!

Sejdeme se na Cibulce (2013) (pořad) odpad!

Cibulko, podstatné je, zda se ve tvém případě bude jednat o rostlinu dvouletou, či, nedejpeytla, vytrvalou.V obou případech se obávám toho, že zřejmě nebudu asistovat u smrti tvého pořadu, ať už dříve, či později. Chňá, chňá, chňá... a chňá...Tvůj epileptický smích mi připomíná Douglase, když chcal své paní skrze lososa na grilu, hmmm... výmluvnější gájprájd jsem fakt ještě nežral a to na mém jazyku již přistálo kdejaké hovno, inu, někdy se zvědavost nevyplácí a nestojí za předčasné šediny, nejistou erekci a chuť zabíjet.

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Při plném vědomí toho, že budu označen za nudného trotla, který se nedokáže pobavit u mozek vyplachující, akční jízdy, prohlašuji, naivně jsem si myslel, že doba vosumdesátek, kdy se střílí z kosy jednou rukou a jedním zásobníkem, 23 minut, kdy lítá bitevník v centru, 18 minut, kdy je automobilová honička spíše bitvou transformers, 17minut, kdy je zápletka vlastně jen věcí, která zdržuje zběsilosti,(takže se smrskla na dvě dementní věty ve scénáři), je nenávratně v prdeli, stejně jako celý, slavný Černobyl. "Hlášky" Meklejna člověk věděl půl hodiny do předu a ani vědomí, že jsem tedy mentalista šmejklý Arankou z EZO TV, mi nějakou zvláštní radost nedělalo. Mám-li nějakým způsobem shrnout tuhle pětku, pak použiji svůj tajný algoritmus pro výpočet chujáren, přičemž dosadím některé neznámé, jako příběh 1, vtípky 0, logika 0, patetické žvásty 1...dál to necháme ležet, ne? A proč teda dávám paradoxně a nelogicky silné tři hvězdy...no? Nejen kvůli bolševickému Rusku, ne, ani kvůli tomu, že Rusáci dostávali zahulit...no? NO? No protože je to Brůs, kurvapahejl, dědek je pořád hustej a přese všechny mnou zmíněné a nezmíněné zhovadilosti to bylo excelentně natočený, evidentně se nikde neprojebaly prachy z rozpočtu za catering (uzená Lasie) pro Patrika Cighoše Vrbovského, který tímto snímkem zahájil jistě hvězdnou kariéru, buhehehe. Bože, tak rád se zasměju svým bestiálně skvělým vtípkům. Takže ve finále celkem OK, nicméně pro šestku (kdy bude Willis lítat na vozejku s kyslíkovou maskou) nehlasuji! Teď jsem si všiml jména scénáristy a trošku se červenám...prostě se omlouvám, na klokana to zase tak debilní nebylo.

Nymphomania (1993)

Vzhledem k tomu, že mám tu čest znát hlavního hrdinu osobně, pak nemohu souhlasit s tím, že by snad byl tento vyhlášený, jihomoravský plodič využit k nějakému experimentu, tím méně primitivnímu. Experimentu? Ano! Primitivnímu? Snad. Ale, jak jsem napsal výše, ne k primitivnímu experimentu, chachá. Co se týče určitých, neoddiskutovatelných disproporcí některých orgánů a údů, je třeba se na tuto anomálii podívat z pohledu, který Vám (po rozkliknutí umělcova profilu) bude zřejmý po bližším studiu jeho osobností...zkrátka ho nesmíte nasrat a můžete být v relativním klidu. Nakonec i já se budu touto radou příště řídit...Nicméně mu citlivě doporučím změnu žánru. No, je to pitchovina, drazí přátelé.