Alyce Kills (2011)

Tak já nejsem klasický hltač hororů, ale poněvadž jsem byl téměř násilím donucen Alíšu spatřit a ač se zpožděním tedy musím reagovat. Světluško, ty truhlíku, přestože jsem svatý mlž, celou první hodinu jsem chtěl pouze jedinou věc...ehm...šukat, hlavní hrdinka ( i kámoška) ve mně evokovaly neskutečné věci. To má s člověkem horor udělat? Pochopeytelně posléze se přitvrdilo, haha, ale asi jsem v sobě objevil nějakou tu ( v mém případě tak) patnáctou komnatu a začínám se bát sám sebe. Mně se to líbilo...ale pssssst.

R.I.P.D. - URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů (2013)

Tři flekance převážně za mého největšího oblíbence Jeffa a za to, že díky snímku s přítelem Kulykem zažijem na poli erotiky nějakou tu změnu, slibuji. Jinak jsem se i bavil, zejména v momentě, kdy probíhal fight mezi blonckou a greyhoundem, velmi sympatické. Každopádně jsem překvapen, neboť slepence a patlaniny většinou za systematického kopání do prdele vyhazuji do koše, ale zde dělám výjimku... kvůli Buffalo Billovi.

Podfukáři (2013)

Merlin s Gandalfem by si za tyto barvičky a vizuál nechali i koule uříznout, avšak na oplátku by poradili něco v tom nesmyslu, že hlavní je přece příběh, jenže to je jako házet pověstná kouzelnická varlata na zeď a co si budem nalhávat, ani nejdokonalejší magie by této kravince moc platná nebyla. Pošahaní Harrelsonovi parťáci v sobě neměli kouska charismatu a se mnou lomcovala antipatie k mladistvým čáryfuckům od první chvíle, pro zpestření jsem očekával alespoň přeříznutí kouzelnické kravky od těch dvou homoušů, takový kouzelnický sendvič, to bych akceptoval mnohem raději, než nemastné, neslané a přehrávané plky a neskutečnou koncentraci hloupostí. A navíc, jak může někdo vedle sebe postavit Caina, Freemana, Harrelsona a zároveň ty sotva ze zkumavky vypadlé genetické průsery? No, nepěkně jste mě nasrali, téměř kouzelně a já dlužen zmíněnému tématu výše, uděluji dvě...slovy DVĚ koule. I pan Tau, který byl zaměřen pedofilně a tedy primárně pro haranty, by se radši v prdeli viděl, než aby musel mlátit do buřinky v takové hovězině, která si hraje na dospěláckou zábavu a je přitom víc infantilní než slůně Bimbo. Takže čury mury fuck ve spolek, obchcali vás magicky.

Po zániku Země (2013)

Americkým Novákům už chyběla opravdu jen letlampa, neboť si zablbli dokonale, pravda, na úkor diskriminovaných bělochů, navíc emeričtí Nowáci serou na nějakýho upatlanýho bůra zaslanýho v obálce, ale berou to pěkně od plovoucí podlahy, takových projebaných prachů se jen tak nevidí. Můj úplně nejvíc neoblíbený čerňoch se tak opět projevil a do třetice mě dokonale nasral a já se ptám, jak se mohl dožít takhle vysokého věku??? To ho musí někde schovávat na nějakým brutálně tajným místě, neboť Liga bílých herců mu jde nepěkně po prdeli, není divu. Pokud je možné, že by nekonečně mnoho opic za miliardy let, mohlo bušením do psacích strojů napsat Shakespearovo dílo, tak tady je ovšem evidentní a tedy nemožné, že by se jedna opice kdy naučila hrát alespoň tak dobře, aby jí ochotníci z Vyšných Vlkodlaků nevydrápali oči a nechtěli nastolit dobu, kdy černý muž pod bitchem otrokáře žil. Triky byly stejně excelentní, jako je Jirka Krytinář skvělý pornoherec a zápletka byla ubohá, podobně jako hloupé náhody ve scénáři a klišovité sračky tekoucí celým dildem...dílem, pardon. Abych ale nebyl nařčen z rasismu a Obama mi opět neposílal anonymní dopis vytvořený z vystřižených písmenek koránu. I my, bělouši, máme ve svých řadách podobné kreatury, namátkou Paříž Hiltonová a Iveta Džambulka Bartoš, ale takové ukázkové protekci se nemůžou rovnat ani ony. Smith trademark, huhahaha, můj huhňavý chechot se rozléhá prázdným kinosálem a jediní spokojení účastníci projekce mohly být zřejmě jen ursy, tedy jen v tom případě, že měly zanícené i sluchovody. Feromony strachu ze mne doslova stříkají, neboť se obávám, že Novákovic klan ještě neřekl své poslední slovo.

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Já to věděl, ty vole, já to tušil, opravdu, to nemohlo jinak dopadnout, nekecám, no fakt, přísahám na smrt sousedovic uřvaného čokla, jak jinak může skončit šťourání v mimozemsky pozemské, ba co dím, podmořské štěrbině??? U Peytlova paheylu, naprosto nepředvídatelná a nervydrásající dvouhodinovka, ještě teď se klepu, ani gram klišé, herci k zulíbání...celý večer budu trénovat Hunnamovo debilní chůzi, kterou už použil v Chuligánech a vsadím se, že mi přistane nejméně pět kopanců do prdele od okolojdoucích, než se vůbec doklátím na tramvaj...po právu. Výjimečně jsem i sledoval komparz, doporučuji, a hned kladu otázku, Kde to, doprdelepráce, berou, takový mrtvý maškary??? Nevtipně trapní vědátoři. Ruská posádka, hahaha, čínská prasátka, hehehe, schémata, nepřítel, přítel, hrdina - zvládne, nezvládne, stejně vím že zvládne - umře, neumře, stejně vím že neumře (pokud možno s vtipně-dojemnou větou na svých retech), to nejhorší z nejhorších scén a stereotypů, které se kdy objevily dokonale vybráno...ale co tady budu hanět film pro děti, najdeme a vyjmenujeme všechna pozitiva.... ano ...takže .... ehm .....bylo to opravdu.....takové VELIKÉ, což? Abych nezapomněl, taky tam byl hezký buldog. Takže jednou a dost!

Dexter (2006) (seriál)

Tak jsem se včera slavnostně zabalil do igelitu, rozvěsil si v lebce obrázky předchozích sérií a vraždil bych, pokud by mě snad chtěl někdo rušit. Ano, a to i přes to, že finální série obsahuje rekordní počet chyb, nelogičností, hloupostí, záhadných časových skoků a mýdlových bublin. Za ta léta se námi milované Vraždidlo všemožně měnilo a duch seriálu s ním, díky němu jsme se dozvěděli, že se z fleku krve dá vyčíst jackpot ve sportce, že je každý třetí Floriďan geniální, bizarní, sériový vrah, a proto je třeba při návštěvě Miami pro sichr kopnout každého druhého chlápka do koulí a nikdy nepít odvar z babského ucha od šukézní blondýny a naprosto lapidárně, že vše nemožné je vlastně možné...nešť. Nebudu zde rozebírat sto dílů, ani strašit procenty za jednotlivé sezóny, jen čistě subjektivně napíši, Dextře, chlape bídná, trošku jsi nám postupem času vyměkl, jestli to bylo ke škodě, hmmm, ani nevím, ale vím to, že většina sledujících čekala (zde oblíbené slovo) epický (hahaha) závěr a budou tedy dštít masově a sériově síru, přibíjet na zeď odpady a všemožně se vztekat, proto já zůstanu u maximálního hodnocení, neboť jsem se celá ta léta vlastně skvěle bavil. Morgane, příteli, ať ti řeže pila.

Speed Racer (2008)

Jedním slovem??? Strašný!!! Jednou větou??? Už jen z těch barev jsem blil!!! Jedním souvětím??? Goodmane, ty rouro šílená, Sobchak by v rakvi pogoval, vidět tě v takových a jiných kokotinách!!! Jedním odstavcem??? Škoda energie!!!

Česko Slovensko má talent 4 (2013) (pořad)

Hodnotit nelze, nejen proto, že snad nenastane okamžik, kdybych byl nucen zrakem spočinout na tomto vskutku originálně zábavném pořadu, ok, měl bych tedy držet talentovaně zobák, což? Leda hovno, pokud bych se nevyjádřil, pak by to snad mohlo znamenat, že s něčím podobným souhlasím a s tím se mi zemřít nechce. Ovšem to neznamená, že bych před léty pár dílů nezahlédl a pravda, při spatření některých individuí vyrvaných z panoptika zoufalé prdele jsem se i zasmál...sice jsem se za ně více styděl, ale přes to... Nicméně, čeho je moc, toho je příliš... dolar tomu nasadila produkce (pominu-li bukvice Pyču a Hanycha ve špatně padnoucích oblecích, ze kterých se pominu a pochopeytelně třetí hvězdu gáj porna Slávika a slavici), zřejmě tušíte kam mířím...tedy rád bych berettou mířil. Pokud bych měl zveřejnit svou soukromou hitparádu zmrdů, pak Hitler, Stalin a Mareš se perou o bednu, fuck. Je tedy jasné, že zde na databázi chybí stupnice, hodící se pro takový blábolivý výblitek a já budu jen v určitý den chodit kolem své ledky obloukem, ostatně dělám to kvůli svému psychickému zdraví. Tak na zdraví.

Myšák Stuart Little (1999)

Dr.House a nablblá mouse, ostatně jako celá Malá rodina. Já trpěl, má milovaná bedna trpěla, trpělo i křeslo, na kterém jsem prdelí poskakoval s přáním brzkého konce...kupodivu i syn, ač oslaben angínou, měl tendenci zmizet a plazil se přes práh z obýváku vstříc dešti....výborná alternativa, bude moudrý po otci, krásný už je.

Afghánistán (2007) odpad!

Na Afghánistánu už si vylámalo klencáky kdejaké prase, Brežněv, Černěnko či Jirka Křoví, což mělo být jasným signálem, že osoba chabého rozumu, která se rozhodla vytvořit biják se svou svitou sběračů starého papíru pohoří taktéž, no ty voe, to byl nátěr, Alkajdá by se zaradovala a imaginární strýček Usáma Blik Ládík chčije smíchy na korán. No, není divu, mám dokonce pocit, že slyším turbíny džamba, kteréžto se řítí sebevražedně zlikvidovat chatrče na periférii Dolní Kyselé Prdele, které obývají všichni zúčastnivší se na tomto trestném činu. Pokud ne, tím myslím, pokud může vlastnit kterýkoliv imbecil z inkriminovaných něco víc, než zechcanou jurtu, pak je život nespravedlivý a já v pondělí konvertuji k vesmírným muslimům, Aštar aghbar!