Sama doma (1998) (pořad) odpad!

Ano, Ester a hejno ropuch, raději si pustím profláklý a nevtipný plyn a budu Sám v koma.

Tohle je Sparta! (2008) odpad!

Jason Friedberg, Aaron Seltzer Jason Friedberg, Aaron Seltzer Christopher Lennertz Sean Maguire, Carmen Electra, Ken Davitian, Kevin Sorbo, Diedrich Bader, Method Man, Jareb Dauplaise, Travis Van Winkle, Crista Flanagan, Hunter Clary, Dean Cochran, Lauren Walsh, Kim Kindrick, Robin Atkin Downes, Natasha Blasick, Tiffany Claus, Phil Morris Všechny výše jmenované popravit i s celými rodinami, psy, morčaty....vše spálit, zničit, vymazat z matrik!!!!

Na život a na smrt (2013)

Netuším, čím loni mávali Bergovi kolem penisu, ale musela to být nejméně zrezlá motyka, jinak by nemohla vzniknout taková patetická sračka jako je Bojová loď. Od přiblblé scifi kraviny k syrové pozemštině je více než patrný jistý posun. Loňská kulhavá transka s boa a vlajkou s růšofými proužečky, proti nekompromisnímu gladiátorovi. Jasně, některé maličkosti převzaté od soudruhů z Rusákova mě lehce iritovaly, každej Talívanec jde k zemi na první dobrou během pikosekundy, zatímco Tuleni jsou jak cedník a ještě stačí masturbovat, nešť, možná jim jen křivdím, nejsem žádný muniční specialista a vím tedy hovno o ráži, úsťové rychlosti, váze projektilu a podobně, navíc jsou to opravdu tvrďáci, tak je zkrátka pár průstřelů od kalacha nerozhodí. Nejsem ani vojenský stratég, má bojová taktika by skončila na obětování levého křídla, respektive bych dokázal obětovat křídla obě, ovšem Wings dostala nadílku, která zaváněla ignorantstvím a diletanstvím, aspoň co se týče letecké podpory, kde byla rozvědka, bezpilotní Predátoři, družice...? Vše za bžiliony, ale ne, to je jen samej brífing s modelama od revell a ve finále k ničemu. Nemá cenu rozebírat něco tak složitého a dělat tak ze sebe ještě většího trotla, tedy jen vyzvracím závěrečné resumé. Výbornej, ultimátní a extrémně tvrdej biják, slabším povahám a teploušům doporučuji raději Honzíkovu cestu.

Kapitán Phillips (2013)

Pokud by se k mému komentáři čirou náhodou někdo dostal, a co hůř, ovládal navíc tajemství četby, pak bez mučení prohlašuji, že to bude samej broiler jak kráva a tímto zásadním oznámení se vyhnu případným soudním tahanicím. I když...co by se tak asi mělo dít na unesený lodi? Žádná překvápka to zjevně nebudou. Nepřekvapilo mě ani to, že můj pracně ( a zbytečně ) potlačovaný rasismus vypukl v plné síle a já doufám, že v nejbližších dnech nepotkám na ulici negra, neboť bych do pěti minut pobíhal po náměstí s jeho stehenní kostí v ruce. Chudáci komsomálci, rybáři bez ryb a bez bot, za to s kosama ve svých opičích prackách požadujíc deset mega. Co by si za ně asi tak mohli koupit? Kyselou prdel? Dvě kyselé prdele a sandál z hyeního hovna? Nechme ale snobské, somálské utrácení, ač nakonec k utracení došlo. Mám takový nejasný pocit, že manévry, které trak bravurně vykonává americké námořnictvo, stojí v součtu několikanásobně víc, než bylo požadované výkupné, nehledě na to, že vyskakující padáčkáři a další kravinky, byly opravdu do prdelevolající. Stejně fasinující je fakt, že tedy nejen v České armádě samopal nerezne, ale koroduje, vy tupci, tak Amíci zase nevytváří vlny, ale generují je námořními manévry. V prdeli bych se viděl... pominu-li tedy zřejmé a nesmyslné kroky vojenských vyjebávačů, psycholotrů a tuleňů v maskáčích, pak by film nebyl tak nablblý, převážně zásluhou Hankse, ale to, želpeytla, nebylo vše, hudba jak z Inception, první třetina filmu uááá...zív...nuda neskutečná a závěrečná kráva, představující futuristický, lékařský automat mě dokonale přesvědčila, že se zázrak neuděje. Navíc mám obavy, že pokud by negříků bylo takových sedm, pak by museli Yankees použít několik vodíkových, vícestupňových pum a nechali by si ušít nové stejnokroje... možná by i vykopali Nimitze.

Tajemství staré bambitky (2011) (TV film)

Škoda snad jen toho, že my, české tlamy, máme takový zvrácený ( k zvracení) pocit a přesvědčení, zasmějeme-li se něčemu špatnému, pak je prakticky dobojováno, hotovo, vyhráno, fertig...a dvacet let zlodějny je vyřešeno. Úplně vidím ty obýváky Hele, mámo, ten Lábus, to je hlína, co, to se jim povedlo, jsem si zechcal slipy. A co teprve ty papírový peníze, táto, to je gól, ty snad měli křišťálovou kouli, to Ráthovi nandali. Takže je paradoxně možné, že si pohádku objednala nějaká kurva ze Strakovky (není důležité za koho kope), že je tedy ČT opravdu zkratka pro čuráčí techtle, a že je Klus dvojitý agent. Ovšem i já jsem jen slabá fena, svůj břitký intelekt odhazuji v dál, vidím-li kvalitní výpravu, zatímco mé slechy z konzervy konzumují celkem obstojný bigbít a co si budem nalhávat, pro zrzky jsem měl vždy slabost, pokud je navíc tak sladce šukatelná, volím taky kohokoliv ( Ja,Ja, natürlich, herr Henlein) a u piva to s chlapama rozebéřem. Koneckonců, on je ten bordel vlastně bezva, no ne?

Muži, co zírají na kozy (2009)

Nepochopeytelně podhodnocený film, tedy hlavně od mých dočasně oblíbených a jen Vánoce mi nedovolí nějakou konfrontaci, slyšíte mě, vy sráčové, adresy mám.

O zapomnětlivém černokněžníkovi (1990)

Za Heřmánovo Hjé !!! bych dal snad i čtvrtou pizdu, ale v souboji hlasů prohrává s Uršulou, což je pochopeytelné, neboť hlas vichřice podoba je jen jeden. Dokáže si někdo s lehce deviantní fantazií představit Uršulin erotický hlas pronášet, šukej mě tvrdě ??? No, mně se jen tak nepostaví, inu, ne každá pohádka má dobrý konečník.

M is for Muff (2013)

Patřičně přehodnotím své, teď už vím, hloupé přání, kdy jsem měl pocit, že zemřít při souloži je bezva žůžo dobrodrůžo. Memento pro mě je i to, že máme se stařečkem podobnou muskulaturu ala Mauthausen.

Wolverine (2013)

Nechci vypadat jak nějaký militantní a rasistický pičus, nicméně mě z celého filmu nejvíc zaujal výbuch Fat Mana nad Nasralfraki, ví bůh či Bush proč... V mých čivách je zkrátka jednoznačné, že chceš-li snížit kvalitu čehokoliv, najebej tam Japka, které jdou nunčaku v nunčace s rozklepanou bruslí kamerou, prapodivnými pohyby a skřeky makaka, nic pro svatého mé velkékosti. Třeba souboj na rychlíku jedoucího do Hoštic, který nemohl přibrzdit, neb měl, jak známo, zpoždění, a u kterého ostatní učůrávají blahem do textilu, tak ten mě vyloženě uhranul svou nablble blbou přiblblostí, do bldele, deblilita. Lodyha, lodyha, mamamememimi, už je to v cajku...ta mluvidla, ta mi dávají, uf, pomalu jak rodidla, ale neodbíhejme od tématu, ač se tolik od zmíněného orgánu nevzdálím, neboť (dámy a upjatí kokokoti prominou) film byl doopravdy a dokonale o pyče....fuj, a mám to za sebou, takové krásné slovo je to JARO, co? Áááá, právě jsem šlehl svým sokolíkovým pohledem na jméno kameramámy , Mokri, to vysvětluje mnohé. Vychvalovaný scénář, který prý úspěšně navazuje na celou rosomáčí sérii a jiné mutantí příběhy, a kde??? Dovolte, abych se zasmál...hrhoblee, nejde to, jsem nachcípanej a navíc je to spíš smutné. Myslím ta má nebetyčná hloupost, která mi nedovoluje vidět to, co ostatním šťastlivcům. Pokud bych chtěl nějak pregnantně hodnotit, pak mě napadá jediná věc, vlastně dvě...nuda a vata. Jestli si pod tím představíte vaťák na nudapláži, to již záleží čistě na vaší kreativitě.

Záblesky chladné neděle (2012)

Tak, a na takovou zhovadilost se čumím v chladnou neděli, ne tedy, že bych měl vidinu kvalitnějšího kulturního zážitku třeba v teplou středu, to rozhodně ne, ale čekal jsem alespoň slibované záblesky, které název zmínil. Konalo se leda hovno! Že jsou mi někteří herci či neherci sympatičtí méně než je zdrávo, je čistě subjektivní záležitost a měl bych se tedy zaměřit více komplexněji na celý filmový zločin, snad o to více, že na casting zřejmě dorazili jen ti největší vykloubenci a šílené krávy. Vrcholem všeho je Adéla Petřeková. Po dlouhé době nenacházím slov, přestože je náš rodný jazyk vybaven velmi barvitě, pak na něco takového připraven není a obroditelé byli také spíše podivíni a jejich čistonosopleny jsou mi tedy choroše platné. Ne, ať mi hlavně nikdo netvrdí, že tak bravurně hrála nějakou postavu ze scénáře...něco s tak permanentně tupým výrazem, chůzí Zilvara z chudobince a dikcí umírající straky obecné, která přehrávala tak, že se mi doma kroutily žaluzie, ne, již nikdy. Ovšem v pořádku, debilku máme téměř za sebou, i když si myslím, že by šla bez úhony (hahaha) přežít pouze tak mít ji před sebou, nicméně nechci zabíhat do dalších úchylností, kterých je ve filmu mnoho a to naprosto šokujících. Ježiš, já se tlemim. Snaha o navození atmosféry byla úplně tristní, příběh naprosto přiblblej a pokud si pan Hájek myslí, že jeho strašný hudební podkres musí znít celou dobu trvání této krasojízdy, pak ani on zmíněný pokus o vybudování nějaké atmosféry nezlepší...měl bych ho, vzhledem k jeho jmému, poslat do háje, ale já si myslím, že si zaslouží mnohem stylovější poslání do prdele, protože zazdil byť nějaké možné promile z kladného hodnocení. Ano, i já bývám občas na drogách, a pak jsem mírumilovný. Po takových kulturních zážitcích mám chuť volat obden na Barrandov a vyhrožovat bombou, nebo ještě lépe, nikoho nevarovat... Pane Pokorný, co mi to děláte???