Nebezpečné hry 2 (2004)

Až tristně nekvalitní soft porno, ve kterém navíc skandálně chyběl David Hasselhoff, ač by se mezi tu snůšku prapenisů, pravagín, pramyšlenek a končetin do praku hodil přímo grandiózně. Nicméně opět zvítězily kozičky a já, donský kozák, nemohu této pitchovině plácnout přepad, i když by si to víc než zasloužila a naprosto neseriózně plácám dvě bradavky...chci napsat prdelky...no, sakra, my sexuálně frustrovaní adolescenti, viď verbale....psal jsem dvě? Kecám jak poštěvák, jebu...teda jednu a dost!!!

Replikant (2001)

Pokud bude aplikován na můj epiderm celoplošně repelent, pak mě ráno při cestě pro cigára více pobaví trafikant...a že to je mutant. Replikant, jabadabadúúúú!!!

Neviditelný Kapr (2011) (amatérský film)

Padoucnice není prdel, nepřeháněj to s chlastem a THC a jako již tradičně doporučuji, mrdni to příště do dvaceti sedmi vteřin.

Liberationis (2013) (amatérský film)

Ty jo, hele, voe, hele, kámo, hele, voe, žádná samohana na útesu ani v noci ani ve dne, ty jo, hele, voe, ty jo, brácho, voe, jdu do pekla-sbohem, haha, no, nic, příběh je píčovina nejtěžšího kalibru a tolik vysmažených veganů jsem taky dlouho neviděl, nicméně se mi líbí, když se někdo nebojí a jde se svým koženým kabátem na trh, ač si to sám ohodnotí sedmi hvězdami. Hele, voe, ty jo, hele, takže to máme za tři a to hlavně díky skvělému budvárku. Doporučuji příště tohle vše mrdnout do deseti minut.

Světová válka Z (2013)

Ani božský krasomil Brad to nějak zázračně nezachránil a to směle přiznávám, že ač trapný heterák ho mám velmi rád. Ale proč nejsem nadšený vlastně nechápu, vše do sebe zapadalo a ladilo, jak desáté kroužkované pivko k mistru Peytlovi, vše natočeno velice kvalitně, stejně jako zmiňovaný ležák v oblíbeném Vatikánu a ani hlava vás z toho bolet nebude, i když to škarohlídi a nekvalitní píči tvrdí. Zkrátka je to pořád jen pivo, ne exkluzivní, třicetiletý, kubánský rum. Dost možná, že jsem lehce zklamán proto, že téměř vše jsem už viděl v trailerech...teda kromě poslední hororové pětiny, kdyby z ní udělali třetinu a já si tak díky tomu užil víc zubatých, ukvičených hnusáků, pak bych tady teď neprskal. I když těch prskajících bude jistě víc, například takový Usain Bolt musí (pokud je to u něj možné) blednout závistí, neboť kdejaký bílý padesátník s endoprotézou mu natrhne jeho opičí prdel a stovku dá pod osm vteřin, to vše za doprovodu klapání zoubků a jódlování, pohoda dřez. Dal bych čtyři, ale protože vidím, že moji přátelé (nadržené pipky a homosexuální střeva) pálí plným počtem, pak nebudu mít černé svědomí, že jsem lehounce ubral a Piťák to jistě taky přežije.