Hříšní lidé města pražského (1968) (seriál)

Je to případ komplikovanej a čert nám ho byl dlužnej, Jedová chýš a buřinky, co víc dodávat, pane inšpektor, já to nebyl, sekám latinu :).

Malí démoni (1993) odpad!

Kurvafix, doprdelepráce, božínku, tak tohle a jistě další i peprnější výraziva by přelétly po masitých retech páně Camerona, Lucase i Gaye Baye, kdyby se jim stalo to co mně včera, ale oni jsou bohatí, slavní klikaři, to jen já , starý, kominický kokot jsem zase vše odsral. O hektolitru pomodoro tu již bylo napsáno dost a dost, aplaus patřící kvalitám bohnických herců z pavilónu E mi také ještě zní v levém slechu, nezbývá snad už nic jiného než nepřehlédnutelní a skvěle originální Little Dejmoni ...a ne, vlastně ty už vychválil barandovský filmový trikař z padesátých let, který se sám exhumoval, aby mohl vzdát hold něčemu tak brilantnímu, pak pro sichr strhl náhrobek a zakopal se o šest metrů hlouběji....na mě tedy zbývá už jen zmínit příběhovou linku, vyzdvihnout scénáristické ženiální kličky a režisérskou invenci...takže HOVNO, dámy a pánové, mám-li být upřímný, pak by se každý, kdo se na tomto výblitku podílel, měl zkrátit o penis u samé prdele a u dámského personálu udělat pravý opak, Halelujá.

Správci osudu (2011)

Největší a nejsilnější scifi okamžik či myšlenka celého filmu byl nepochybně Standa Damon Gros, který jakožto poctivý člověk a politik to se všemi myslel upřímně, to my, jako správné české ovce známe víc než dobře. Na mě přeslazená romanťárna, kterou ovšem Matt Démon zvládl bravurně i přes nezanedbatelnou asistenci okloboukovaných kazišuků, kteří se mu, jakožto vysranci Všehomíra s plánovací tabulkou v ruce, srali do života víc než je zdrávo. Večer v putyce preventivně proplesknu každýho neznaboha, pochopitelně se sombrérem na lebce a tím změním zásadně všem nastavené osudy, protože věci se mění, ovšem Peytlič zůstává. Kámen...samozřejmě růžofý, buzny

Chata v horách (2012)

Všichni hororoví fandové, fanoušové i františky mně doufám prominou, když napíšu, že i pro člověka, který za každou cenu nevyhledává tento žánr (nebo má rád aspoň v rámci možností originalitu) je tohle stokrát, tisíckrát obehraná záležitost. Ano, nemůže ani pomoci, pokud si scénáristé vypůjčí z různých jiných snímků tu kousek tohohle a tady zase špetku něčeho jiného. Výsledek pak stojí stejně za hovno a Pejsek s Kočičkou a jejich anabáze s pečením dortu se ve stínu Chaty zdají jako milí extroverti a taková neškodná kulinářská taškařice. Zkrátka a dobře, zmíněný exkrement pochopitelně hrdě stojí, leží či plave na konečné cestě každého pozřeného humra či krému brille, byť by pocházel od Gordona Ramsayho, ovšem ani to není důvod k tomu, že by si ho měl člověk posadit na sváteční stůl a tvrdit, že je to více rustikální, naturalistické a člověk ušetří arbeit trávicímu traktu a navíc ono bulimické lejno obsahuje veškeré nezbytné živiny (zde atributy) nutné pro lidský organismus (pro kvalitní zábavu) . Pokud se mýlím, pak přeji dobrou chuť.

Útěk z MS-1 (2012)

Ve zkratce telegraficky - stop - jedna pichovina - stop - druha pichovina - stop - mnoho pichovin - stop - pichovina zprava - stop - pichovina zleva - stop - at tady nestopuji pul roku - stop - nadpozemska pichovina v beztiznem stavu - STROP. U Kristovo falu, abych zase jen nehaněl. Vždyť co máme my telegrafičtí nevzdělanci radši než psychopatického vraždícího mešuge? No jasně, když jsou dva...a co teprve rovný pětikilo na orbitu. Ne že by si frčeli na žvejkách, tak vostrý zase nebyli a nepáchli po mentolu, ale mejdan si díky jednomu černýmu bourákovi udělali celkem slušnej. Král téhle technopárty a vítěz Kokotí hlavy byl jistojistě pošahanej Gilgun, který mě bavil jak Piťták ve Dvanácti opicích, nebo Ledger v Netopejrovi. Pearce měl zkraje slušný vejšplechty a i mě, seriózního suchara, několikrát roztlemil, pak už to byla jen (ve spojení s prezidentovo harantem) povinná křeč. Triky žádná velká hitparáda, příběh zmíněn v telegramu, ovšem svižná bezva nelogická jízda, která drápe po čtyřech hvězdách, nicméně, jak praví jedno moudré latinské přísloví "ruti ruti, naseru ti", takže za 3, bejci a bejkyně.

Westernstory (2011) odpad!

Dnes již vím, že i můj život zde ovládají nevinné malichernosti, když jsem si včera po spatření "komedie století" dal o sklenku víc, netušil jsem, že díky vyšší hladině alkoholu v krvi nevstanu dostatečně brzy na to, abych předběhl mého přítele, przniče mexických pannen, Segrestora , který zřejmě zaslechl můj třísetdecibelový upřímný smích, smrtelný chropot z přemíry vtipu a zábavy za doprovodu praskající bránice a bublin z nosu, nelenil, kopl si do infuze litr mezkaly a injekční jehlou vyryl, do svého vraždami v sebeobraně vypracovaného předloktí, vzkaz, odpad...nevídané. Nutno podotknout, že tento druh humoru vyžaduje k úplnému pochopení a stoprocentnímu vytěžení kýbl anestetik, odbornou lékařskou asistenci a otevřené okno (pokud možno od čtvrté etáže výš)...No a my už s mexikáncem VÍME a přicházíme na chuť neotřelému vtipu, díky tomu, že ležíme ve stejném špitále, tak máme času a prostoru dost a dost, třeba bodání jehel pod nehty pacošům na očním je skvělá záležitost, to je k popukání a když jsme nad ránem zastavili na ARO pár simulantům přístroje, tak jsem se smíchy poprskal a lišácky na kámoše mrkl, jak že se nám to všechno krásně daří...Film si rozhodně nenechte ujít, napoprvé ovšem nečekejte, že byste mohli pochopit jemné nuance intelektuálního humoru a bravurního herectví v podání těch nejkolosálnějších čuráků a chytrých čurákyň.

Muži v černém 3 (2012)

Pokud se Vám budu zdát v příštích pár týdnech zvláštnější (rozumějte, víc padlý na gembu a zdánlivě mlít pantem mimo dané téma), pak vězte, že za vše může opět jen on a tím není nikdo jiný než Prometheus. To (prozatímní ) trauma se mě drží jak statný morgoš sociálních dávek, nebo jak fungl nové pemprsky verbalovo řádně cvičeného prdelního svalu, to pro ty nexenofobní lůzry , aby pochopili danou situaci a psychickou labilitu, ve které se momentálně nacházím. Minimálně stejnou dobu, po kterou jsem čekal s napětím na omeletu z tun vetřelčích vajec (teď mám chuť jen na Scottovo volské oko), budu zřejmě lehce neobjektivní a nevyhnu se srovnávání. Jo!!! Aha... "Muži v černém"..nekopej mě do čéšky, vždyť já vím, kreténe...Takže, tahle obskurní orgasmizace v nadčasově střižených kvádrech ze Savile Row mě naprosto nadchla a mám pocit, že být mladým pubescentem, pak doma ztropím nejednu hysterickou scénu, dokud by mě nechápající rodičové neodvezli do Bradavic pro obrýlené kravaťáky honící vesmírnej šmejd, ať to stojí třeba půl státního rozpočtu. Všichni ti Ó, JÉ, KÁ, QÉ i ostatní bflmpsvz, mně prostě a zkrátka učarovali při akčním honu na hodně vostrýho záporáka (ne jak ve dvojce, na tu tristní kozatou krávu s chapadlem) napříč časem i prostorem.Hmmm...vizuál kvalitka. Kupodivu i příběh vypadl z někoho, kdo zřejmě chvíli nemasturboval nad svou obdivuhodnou genialitou a Brolin dal snímku zbytek šťávy a to nejen proto, že se tváří jak medium rare z poctivý argentiny...nechci spojlerovat, jen krátká vsuvka, z Andyho Warhola jsem běhal po stropě jak jsem se bavil a to podotýkám, že jsem flegmatik (a líný člověk) a po stropě skáču jen v krajních mezích, například když jde o život (můj), či je na něm bablgemem přilepený bůr.(cizí). Pro člověka jako jsem já, naprosto skvělý kulturní zážitek, takže pokud jste na tom podobně jako já (kyškyš, epičky, volové) a máte po trepanaci lebky a úpravě mozku, vezměte soušku učitelku do kabinetu, ojeďte jí kunu vycpaným tchořem a pak trvejte na návštěvě kina celé vaší zvláštní školy. Jo, abych nezapomněl, Ridley, měl jsi tam fláknout třeba retarda Sandlera a vydávat to za parodii....kurva, to mi bude strašit v hlavě dlouho...Jo, MIB III, zcela v pořádku :)

12 opic (1995)

Když jsem v roce 1995 šel po premiéře z kina, byl jsem rozesrán jak u mnou zmiňovaného Prométhea tento týden...dnes mi jen stačí slyšet..."halóó... to je policie??? ...tady je jen nevinná oběť...unesla mě zfetovaná kurva a nějakej šílenej zubař" a pálím pěti vostrejma, nemá cenu psát víc, dokonalé sci-fi...třeba budu za pár let hledět podobně na dílo páně Scotta, zatím zbývá jen ta rozesranost...nic není evidentně definitívní.

Prometheus (2012)

Tak ti, Ridley, nevim...takhle rozesranej jsem nebyl dlouho, toť vše. EDIT: 30.10. 2012...zvedám ze tří na čtyři, ale neřeknu proč, protože jo to tady samá bonzácká svině :) a tudíž si to skoro nikdo nezaslouží...Ridley, Tobě jedinému se omlouvám.

Nestvůra z hlubin (2004) odpad!

Myslím si, že i retardovaný XiXao s tlupou hladových hyen, by s kusem ohořelého klacku a kůrou baobabu vražené v prdeli podstatně bravurněji navodil atmosféru....čehokoliv. Někde se stala chyba a tou zřejmě fatální bylo vzít kameru do revmatické nohy, vykoupat a obléci bezdomovce od nejbližšího podmostu, scénář se pokoušet číst z lógru rozpustného kafe bez kofeinu a posledních patnáct babek utratit za vodovky na Cameronovsky brilantní triky. Škoda jen, že má trapně konzervativní televize nedisponuje 4D technologií, protože jedině tak si člověk mohl v celé nádheře a síle vychutnat Nestvůru z hlubin, která byla jak živá. Byla plná života, jako můj před čtyřmi lety sežraný vánoční kapr a tak uvěřitelná jako jeho předpaličkový kankán a nezapomenutelná travesti show. Kdyby se mi tohle dostalo do ruky ve vrcholné éře VHS, pak by majitel inkriminované videopůjčovny týden poté (díky navrácení perly do míst zrození) defekoval v roztomilém tvaru kartonu měkkých startek, tak úžasně novátorské a kreativní bylo setkání s kanadskou kinematografií. I ty dvě zasraný chobotnice z druhý etáže byly proti téhle karikatuře na pytel sraček neuvěřitelně uvěřitelný, neuvěřitelné...snad se s tím traumatem naučím dožít.