Upgrade (2018)

Přestože jsem docela schopen už odhalit průběh filmů, tak tenhle mně dokázal překvapit! Viděl jsem jen jeden trailer a film už koukám podruhé a skvělé! Ta jeho chůze! skvělé! Nejlepší film roku 2018 zatím! No počkáme si na Venoma.

Avengers: Infinity War (2018)

Nádhera, porno! Thor překvapil a konec podle očekávání ♥ dal bych 6* kdyby to šlo!! Jen tak dál!

Pacific Rim: Povstání (2018)

Nebyl to moc film pro ty co si uletěli na jedničce, ale spíše pro nové diváky, z řad těch mladších, cool biče, a drapáky atd... Tak či tak, když už se člověk prokousal až k finálnímu souboji dostal to proč přišel super vizuál za který si zaplatil. Zapojení dětí ovšem nic moc... Celkově dávám 4* jen za to, že tam byli cool roboti a bylo to krásné na koukání. Zbytek jsem ani nějak neregistroval

Black Panther (2018)

Kdyby tam nehrál Bilbo, tak by to byla meganuda.. Na druhou stranu to mělo vše co by černošský film měl mít, začíná to plánováním zločinu dále pak ukradnou auto a celkově to bylo k smíchu :D Gang přivítání se sestrou, nebo to že kolem velkých budov měli napíchané kůly asi aby si měli po čem ve volném čase skákat. Zvuk vydávající zimní kmen, tak to jsem pomalu zajel pod sedačku jak jsem se smál. Nebyl jsem si jistý, jestli jsem rasista já, nebo ten režisér :D Ten film byl tak černý, že mi ukradl kolo... Tak či tak ho nařknu, že je nedostatečně diverzní kvůli nedostatku bílých herců a taky né dost LGBT protože jsem neviděl ani náznak ničeho takového ve Wakandě. Nejsem si jistý jestli to nebyl záměr naznačit že ve vyspělé společnosti tento odpad není, kdoví.

Valerian a město tisíce planet (2017)

4* čistě za vizuál! bylo to blaho sledovat, ani jsem nevnímal nějak extra děj, ale jen se kochal detaily na pozadí se odehrávajících dějů. Přesně takové pastvy pro oči patří do kina.

Circle: Uzavřený kruh (2017)

To byl thriller? :D aha... ok.. možná tak thriller to sledovat.... zajímavý námět hodně blízký dnešní době, až jsem někdy kroutil hlavou, jak moc rychle se do podobných sraček ženeme... Za příběh 2* za Hermelínu 1*

Spider-Man: Homecoming (2017)

Když jsem se zeptal kolegyně jaké to bylo, tak mi řekla že nuda a blbost.... Hned jsem věděl, že se budu neskonale bavit.. je stejně stará jako já, ale mentálně asi tak o 20let starší... A já jsem rád za to, že jsem ještě ten puberťák co se tomu smál až mi bylo v kině trapně. Je to nejreálněji zahraný superhrdinský film jaký jsem zatím viděl opravdu si myslím, že přesně tak by se mladý rádoby "avenger" choval a proto 5* za mně bomba a překvapení! Nejlepší Spiderman jaký zatím byl. A to jsem vyrůstal na trilogii s Tobey Maguire

Doktor pro zvláštní případy (2010) (TV film)

Hodnotím 4* ale jen proto, že jsem si v tomto filmu střihnul první komparzní miniroličku :D a jsem na obrazovce asi 4s! A hlavně jsem viděl jak se to točilo a klobouk dolů!

Padesát odstínů temnoty (2017)

Nuda Nuda NUDA!!! bacha na spoilery! kozy fajn, ale jinak jen furt brečí!! děj 0 zápletka 0 vlastně uplně zbytečný film.. kdyby natočili místo toho životopis kokosového ořechu bylo by to zajímavější :)