Ghosted (2023)

Ale jo, dívá se na to dobře. První půlka hezký rozjezd, úsměvné, pohodové, hezky to vypadá. Pak už ale ztrácí dech, hlavní padouch Adrien Brody vypadá sice slibně, ale je to jen takový jednoduchý zloun.

Ted Lasso - Série 2 (2021) (série)

Apple TV+ mě zatím těší. Je toho tam málo, ale zatím se na vše dalo koukat.

Ted Lasso - Série 1 (2020) (série)

To je kupodivu dobrý oddychový seriál. Po sto letech jsem u nějakého vydržel déle než do páté minuty druhého dílu.

Seveřané (2016) (seriál)

Někdy správně vtipné, někdy trapné, spokojenost a dva díly mi jako obvykle stačí :-)

Rod Draka - Série 1 (2022) (série)

První série za mě dobré. Taková odlehčená Hra o trůny, řekněme více pohádky a méně krve a sexu. Méně postav, méně intrik, jednodušší, ale ve stejném prostředí, stále velkolepé. Vtipné je vidět určitá místa a artefakty, které známe z Hry o trůny, ale už z určitých důvodů jiná, zničená, apod. I na změnu některých herců "o deset let později" v půlce jsem si zvykl.

Hra o trůny - Série 8 (2019) (série)

Před časem při nemoci jsem to konečně dokoukal, protože jsem se rozhodl, že už to nebudu dočítat, i kdyby to Martin náhodou dopsal. Ze začátku super, postupně se to ale dle mého zhoršovalo, poslední série už byla (jo, vím, že je to fantasy s draky) hodně neuvěřitelná a nesmyslná, co se týká do té doby propracovaného chování hrdinů.

Elvis (2022)

Dokonale zkopírovaná realita, naučené se vším všudy, ať už podle či i podle fotek. To zaslouží obdiv. Pokud se nechcete radši dívat na YouTube na originál :-) Pro milovníka Elvise nutnost, pro neznalce jako já se tam dá ledacos zajímavého dozvědět. Jako film... no koukatelné.

Whiplash (2014)

Hlavně výborný J. K. Simmons.

Joker (2019)

Tak to je snad první "superhrdinský" film, který se mi líbil. Batmana a jemu podobné nesnáším a většinou nedokoukám. Ale tohle bylo o "zrození" Jokera a vlastně to mohlo být (skoro) o komkoliv jiném. Hlavním tahounem samozřejmě Joaquin Phoenix, jehož to byl koncert a Oskar zasloužený.

Uncharted (2022)

Hezké, akční, zábavné. Ocenil jsem asi hlavně proto, že hry, podle kterých film vznikl, miluju. A přitom je moc nezprznili :-)