Kletba z temnot (2012)

Sem fanoušek hororových filmů s tématikou duchařství, posedlosti, satanismu a vymítání démonů. Viděl sem tucty filmů na toto téma a musím říct, že tohle je jasný propadák! Ze začátku mě naprosto uchvátil text "Podle skutečné události" .. Říkal sem si "Fajn, uvidíme co z toho bude".. ! SPOILER ! Začalo to neúspěšným dance performance babičky v obýváku, následovalo chrupkání můr jako jednohubek, zvracení novorozeňat a vylamování zubů zubařům (paradoxní, že?) a nakonec završení slavným příchodem liliputánské židovky, která, krom toho, že vypadala jako po dovolené v Osvětimi a následném koupání ve vodách Tajemné komnaty, se tajně schovávala v útrobách hlavního hrdiny.. Jo docela sranda, škoda že je to taková trapná *cenzura* *cenzura*

Paranormal Activity 4 (2012)

Rovnou říkám, že tuhle tématiku mám docela rád. Teda měl jsem, až do teď :( Stačí aby jste jednou viděli každej díl, a víte už na začátku filmu jak to skončí, kdy se co stane apod. Největší zážitek pro mě byl asi to, když v kině nějákej týpek prohlásil : " Hej, vypněte to ! To už není sranda! ". U filmu jsem se tím pádem spíš pobavil, a lekl jsem se snad jenom jednou paní na ulici, která vypadala tak na 300 ... Hodně slabý to je .. A taky se mi líbil závěr filmu ve stylu koncertu KISS ..

Gia (1998) (TV film)

No, nemám slov. Děj mě naprosto pohltil. První polovina filmu utekla jak nic a zbytek už jsem jen s napětím sledoval. Nenudil jsem se ani na chvíli a opět musím podotknout, že Angelina je prostě skvělá herečka. Závěr takový jaký sem čekal a moc pěkný. 5*

Orphan (2009)

No, tak k tomu nemám co dodat. Perfektní film. Jeden z nejvíce strhujících dějů, co jsem kdy viděl a rozhodně skvěle vymyšlený scénář. Zvrat mě velmi překvapil, i když jsem něco podobného čekal. U filmu jsem se ani na okamžik nenudil a myslím, že kdybych se na Orphan podíval znovu, nezanechalo by to ve mně menší dojem než teď. 5*

Černá labuť (2010)

Popravdě bych na tomto filmu jen těžko hledal nějaké chyby. Prostředí, kostýmy, děj a samozřejmě úžasná Natalie Portman ! Nevím co bych mohl vytknout a popravdě mě ani nenapadá co bych o tomto filmu mohl napsat. Snad jen že skvěle popisuje, jak žít svůj sen nemusí být to, v co jsme doufali. Bylo mi i trochu trapné nedát tomuto filmu 5*, ale něco mi tam prostě nesedělo. Většinou * ubírám podle toho, co se mi nelíbilo, ale tady bych pro to našel jen těžko slova. 4*

Prometheus (2012)

Dodnes jsem si myslel, že mám rád sci-fi, ale ukázalo se, že ne. Dvě hodinky filmu co mě skoro uspával jsem sotva dokoukal, a uvažoval jsem jestli ten film vůbec stojí za to, abych ho okomentoval ! Děj nezajímavý a jak jinak než "tragický". Herci nic moc a závěr mě taky nepotěšil .. tenhle film se mi postě nelíbí a asi nikdy líbit nebude ... Už v 7. minutě filmu jsem se nemohl dočkat konce. 2*

Temný rytíř (2008)

Akční polonuda .. Nikdy mě filmy tohoto typu nebavili a nejspíš ani nezačnou. Spousta akce ale chybělo tomu něco, co by z té akce udělalo něco co bude bavit. Řada zvratů ve filmu mě postupně začala nudit a závěr nic moc. Ale abych jen nekritizoval.. Moc mě potěšil Heath Ladger jako Joker ! Perfektní herecký výkon mě nenechal chladným. Úctyhodné ztvárnění šílence se Heathovi opravdu povedlo :))) Asi jen kvuli Heathovi jsem tomu dal 4*.

Batman začíná (2005)

Většinou se mi takovéhle filmy nelíbí a moc vysoká hodnocení jim nedávám, ale musím říct, že tento film mě opravdu mile překvapil ! Ze začátku jsem se trošku nudil a už v 7. minutě filmu jsem uvažoval, jestli má cenu s tím vůbec ztrácet čas. Ukázalo se že ano. První hodinka trošku chaotičtější a bez akce, ale zbytek filmu byl proveden opravdu brilantně a se SPOUSTOU akce. Velké + patří podle mě také rozmanitosti prostředí, ve kterém se děj odehrával. Skvělé herecké výkony si také zaslouží ocenit. Al jak říkám .. Většinou těchto filmů nemám rád ale tohle si toto hodnocení opravdu zaslouží :) 4*

Reservation Road (2007)

Pěkné .. řekl bych, že se film velmi povedl. Ale i přesto mi tam něco chybělo, něco, díky čemu bych dal ještě o hvězdičku víc. Supr obsazení, zajímavý děj ale zvrat nenastal a závěr nebyl nějak neočekávaný. Klasický film u kterého znáte konec už v polovině. Samozřejmě mě potěšil Joaquin jelikož je to můj nejoblíbenější herec, ale jak říkám nic zvláštního. Nezanechalo to ve mě žádné pocity. Na filmu jako takovém žádné chyby nejsou, ale nedivím se, že nemá žádný fanklub. 4*

Pojídač hříchů (2003)

Podle mě slátanina všeho, na co si molh režisér vzpomenout .. I přes velim dobrý výkon Heatha Ladgera jsem se u filmu spíše nudil. Děj byl průměrný a efekty, o těch ani není třeba mluvit. Hříchy v podobě "čehosi co se vznáší vzduchem honící se za kouskem chleba se solí" mě popravdě zklamaly. Každopádně mě film zaujal alespoň na tu hodinku a půl a proto dávám 3*.