Kojot (1996)

Ten film byl tak hloupej, až byl zábavnej.

Windsorský protokol (1996) (TV film)

To televizní zpracování je patrné snad z každého záběru. Film je volným pokračováním filmu Bouřlivý mys, který mě zaujal o něco víc. Tady mě vadila dějová prázdnota a pomalé tempo vyprávění.

Ikona (2005) (TV film)

Jako celek to působí jako těžko uvěřitelné, v některých scénách až naivní. Nemohl jsem se ubránit dojmu, že to místy připomíná spíš parodii, než politické drama.

Mimic 3: Sentinel (2003)

Kdyby bylo alespoň něco vidět. Funguje to tak, že když se schyluje k nějaké akci, obraz ztmavne natolik, že vidíte prd. Takže co zůstane? Naprosto nezáživné dialogy.

Tajnosti (2007)

Sledovat hodinu a půl jednu ženskou, která vlastně neví, co chce, bylo docela utrpení.

RRRrrrr !!! (2004)

Jako plnohodnotný celovečerní film to moc nefunguje, jako sbírka humorných skečů a hlášek ano.

Po hlavě... do prdele (2006)

Chvílemi jsem se v ději ztrácel, příliš překombinované, se spoustou postav, které se objeví na pár vteřin a víc se jim už nikdo nevěnuje. Ale vyskytly se i vtipné momenty, takže dvě hvězdy za snahu.

Rychle a zběsile 5 (2011)

Diesel se hrát nenaučil a zřejmě už nikdy nenaučí. Jeho trvale nasraný výraz mě těžce iritoval, ale Lin to vyvažoval. Oproti čtyřce režijně dospěl, stále je na co koukat, zvlášť v poslední dvacetiminutovce. Škoda těch konverzačních vložek, zvlášť když ze sebe někdo začne sypat rádoby moudra - to silně zavání naprostým zoufalstvím.

Rychlí a zběsilí (2009)

Scénář je z kategorie primitivních, hudba strašná a vše ještě sráží totální herecké dřevo Vin Diesel (i Seagal má v zásobě víc výrazových prostředků). Co tedy zůstává? Pěkné káry, slušná akce (i když často za hranou) a jméno slavné série.

Nezastavitelný (2010)

Takhle má vypadat akční film. Děj je sice zredukován na minimum (jediné, o co jde, je zastavit vlak), ale nuda v žádném případě nehrozí. Tady je stále na co se dívat a závěr je opravdu strhující podívaná (i když předvídatelná).