Let’s Dance: Revolution (2012) odpad!

Od celkem slušné jedničky s Channingem je to čím dál víc horší a horší. Pokud jde o ty taneční kreace a hudbu...dalo se to, teda až na toho Biebera. Ale tak to se dá pochopit, když cílová skupina jsou děti mezi 10 a 14 lety. Co se týče scénáře.... víc profláknutou zápletku tam fakt dá nemohli... dcera boháče se zabouchne do chudýho kluka, kterej kuje pikle proti jejímu otci... Otec se pak vysere na hromadu peněz kterou by mohl získat a radši udělá "správnou věc" aby měli všichni radost a mohli se hromadně obejmout... Stupidně naivní film...nejhorší a doufám že i poslední Step up...

Ill Manors (2012)

Tvrdá realita podáná drsnější formou, do toho hudba s kvalitním textem, která dodává filmu tu pravou atmosféru.

Věc (1982)

Nevím co na tom všichni vidí. Možná je to tím že sem se k tomu filmu dostal až ted, kdy už mám za sebou pěknou řádku hororů. Kurt Russell byl skvělej, svoji roli zahrál opravdu dobře. A to je asi tak všechno co se mi na filmu líbilo. Byla to strašná nuda a přestože sem se díval odpoledne, i tak sem usínal. Co se týče "emzáků"......no, v době vzniku filmu to uričtě dodávalo film tu správnou hororovou atmosféru tím, jak byli odporně slizcí a neskutečně přitažlivý. Teď mi to ale připadalo spíš směšný. Čekal sem aspoň na nějakej pořádnej konec, kterej by mě donutil dát aspoň ty tři hvězdy....bohužel nepřišel.

Na vlásku (2010)

Na to, jakej kolem toho byl pěknej humbuk (plnej net gifů a dalších hovadin...) je to průměrná Disneyovka. Už po pár minutách víte jak to celý skončí. A do toho vám pěkně zpívají ty slaďácký písničky... Prostě nic zázračnýho ani přelomovýho, nic co bysme od disneyho už dávno neznali.

Machete (2010)

Film o kterým nesmíte moc hluboce přemýšlet. Jestli tak učiníte, nejspíš budete hodnotit jednou hvězdou nebo rovnou odpadem. Já osobně sem to bral jako takovej oddechovej film, kterej dobře pobaví a příjemně vyplní tu mezeru v celodenním nic nedělání. Ve film je spoustu scén u kterých si řeknete "WTF?" a zároveň se smějete jak praštění. Nejvíc mě ale dostala ta hudba při každé "erotické" scéně :D. Prostě taková oddechová konina, která nijak moc nenadchne ale zároveň i neurazí.

Cosmopolis (2012)

Z traileru sem čekal film o nějakým mladým miliardáři, kterej vymetá jeden večírek za druhým a každý ráno se probouzí vedle jiné holky. Místo toho šlo o miliardáře, kterej je celej den zalezlej ve své limuzíně a pořád se tam s někym baví o nějaké burze a akciích či co. Bylo to takový neslaný nemastný a většinu filmu i pěkná nuda.

Patrola (2012)

Awesome.... Skvělé použití POV kamery. Čekal sem dlouho na DVDRip a čekání se vyplatilo. Gyllenhaal je můj oblíbenej herec a po tomhle jeho výkonu ho mám rád ještě víc.

Katy Perry: Skutečná tvář (2012)

Takovej zajímavej "výcuc" u jejího života. Líbí se mi ona i její písničky. Jen tam mohlo být víc lepších záběrů z těch koncertů.

A Heap of Trouble (2001)

Ta písnička je tak chytlavá, že bych se hned vysvlíkl taky :D

Norman a duchové (2012)

Film jako celej je dobrej, vtipnej, se zajímavým dějem u kterýho se člověk nenudí. Je to film pro děcka takže má i nějaký to morální ponaučení, že se nemáme smát lidem kteří sou jiní a tak dál..... Musel sem ale dát tři hvězdy a to hlavně kvůli tomuhle stylu animace, kterej se mi vůbec nelíbí. To zpracování některých těch postav bylo fakt otřesný.