Nezvaní hosté (2011)

Film který se snaží tvářit alespoň trochu hororově a přitom neuvěřitelně nudí. Většinu času se nic ale vůbec nic neděje. Párkrát se objeví nějakej "beztvářák", ale to je tak všechno. Čekám kdy už se konečně něco stane, nebo kdy už konečně se nějak propojí ty příběhy kluka a holky aby to dávalo nějakej smysl. Najednou konec kterej to podle slov mého bratra "totálně dojebal" a zaslouží si odpad. Zas taková hovadina to nebyla. Na konci nějaký to vysvětlení a zakončení. Jen jsem nepochopil jestli to byl duch nebo fakt jen ta halucinace...

Chladnokrevný (2012)

Na tenhle film jsem se těšil. Hlavně kvůli Hunnamovi, což je můj oblíbenej herec díky SoA. Čekal jsem lehce akční drama se zajímavou zápletkou a to jsem i dostal. Jsem spokojen. Splnilo to moje očekávání.

Skoro dospělá (2012) odpad!

Asi po dvaceti minutách sem se začal sám sebe ptát, proč sem to vůbec stahoval.... Ztráta času i zbytečný místo na disku. Další hovadina do sbírky amerických p*čovin pro náctiletý holčičky.

Sousedská hlídka (2012)

Z traileru sem se na tohle těšil hodně. Pár dobrých vtipů, občas nějaká povedená a vtipná scénka ale jinak spíš trapná hovadina. Zrovna od těchto herců a od takovýho filmu sem čekal daleko lepší komedii.

Madagaskar 3 (2012)

Rozhodně nejlepší Madagaskar. Takhle šíleně ujetou volovinu sem dlouho neviděl. Fakt prdel film :D takhle sem se nenasmál ani u Ice Age 4. Spolu s Brave nejlepší animák roku 2012.

Total Recall (2012)

Znovu se ukázalo, stejně jako u Conana že filmy s Arnoldem jsou prostě nepřekonatelný. Jde-li přímo o tenhle film, ikdyž vrazíte hromadu peněz do efektů stejně to nebude vypadat tak dobře jako původní Total Recall, kterej je hlavně díky efektům jedním z mých nejoblíbenějších filmů. Zanechali tu původní dějovou linii. Jasně že je to trochu pozměněný ale ty nejzákladnější věci jsou stejný. Dokonce se tu objevila i tříprsá ženská. Na druhou stranu má film hodně nelogických a úplně blbých částí. Snažili se o pořádně nadupanej akčňák. Bohužel se nepovedlo. Jek díky mýmu oblíbenýmu Collinovi dávám třetí hvězdu navrch.

Volte mě! (2012)

Další z mnoha klasických komedií s Ferrellem. Chvíli je to strašná hovadina a chvíli se zase smějete jak šílení (scéna s miminem a scéna kde si u večeře říkají různá tajemství). Taková odpočinková komedie když chcete zabít čas, jen od toho nesmíte očekávat něco víc.......budete zklamaní.

Firebreather (2010) (TV film)

Ještě že to trvalo jen hodinu. Dýl bych to asi nevydržel. Celý to vypadá jako nějaká japonská kravina o barevných mluvících příbuzných Godzilly. Ty velký potvory jsou tak hrozně odfláknutý, postavy lidí nevypadají zrovna taky nějak extra a to nemluvím o prostředí a krajině. Příběh.....ehm, no...je to tak aby to pochopily 7-letý děcka a to si myslím hovoří samo za sebe. Jestli máte volnou hodinku, tak ji rozhodně využijte jinak.

Procitnutí (2011)

Trošku lepší průměr. Hlavní představitelka je celkem dobrá a i slušně koukatelná. Bohužel je film až moc předvídatelný. Už pár minut dopředu sem věděl že ted má přijít na řadu lekací scéna, tak se prostě připravím abych se nelekl. Většinou to i vyšlo. Jde-li o příběh či zápletku... začátek mě zaujal ale postupem času se to akorát zbytečně zamotávalo a komplikovalo.