Mazel (2012)

Dobrý film který ukazuje že tělesná stránka neznamená všechno a že i namakanej borec může mít problémy se vztahy a vůbec navázáním nějakého vztahu.

Hrůzná minulost (2012)

Většinu filmu sem se nudil a skoro i usnul. Občas se něco stane, trošku se leknete a pak zase dlouho nic a najednou je tu konec. Slabší průměr.

Divnej týpek (2009)

Na tomhle filmu jsou nejlepší ty scény z těch knih. Jinak je to nudný a nezajímavý. Prostě bitevní jelen s raketometem a kulometama :D Je to sice pi*ovina ale aspoň sem se u toho dobře zasmál.

Vlkodlak: Bestie mezi námi (2012)

Klasickej béčkovej horor. Tenhle však od odpadu zachránilo pár věcí. Tak první hvězda za to,že je to docela dobrej koukatelnej horor a ne žádná trapná sračka, která se jako horor tváří. Žádný zbytečný "potoky krve", žádný nechutný a trapný scény. Druhá hvězda za celkem slušný efekty, dobrý prostředí a docela i dobrý herce. Dal bych i tři, bohužel to zkazil ten happyend. Rozhodně by se tam hodil jinej konec....

Star Wars: Klonové války (2008) (seriál)

Wow! Tak tohle jo. Tohle je moje. Jako fanoušek Star Wars sem opravdu nadšenej a vděčnej za tenhle serial, ktery doplňuje mezeru mezi druhým a třetím filmem a navíc přidá i něco navíc. Dokonce je podle tohohle serialu i hra. Skvělej pilotní film, kde se tak trochu seznámíme o co vlastně potom půjde. Je tu hromada postav ze kterých si každý okamžitě vybere svoji oblíbenou a sleduje jak se díl po dílu vyvíjí. Nejen mezi Jedi ale i mezi troopery, separatisty a ostatníma skupinama. Doporučuju všem co mají rádi Star Wars. Neváhejte a podívejte se. ;)

Krvavá sklizeň (2007)

Z děje si nic moc nepamatuju, protože to byla taková nuda že sem prostě většinu filmu prospal. Řešili něco s bohem a satanem a nějakýma egyptskýma ptákovinama. Skvělej námět na skvělej film. Kdyby se aspoň víc snažili a nemleli tam pořád o tom Bohu a soustředili se více na ty egyptský pohromy a udělali to víc hororový, tak bych dal i díky Hilary Swank snad i ty 4 hvězdy.

Krvavá odplata (2011)

Jo tak takový filmy mám rád. Polda co chce pomstít bráchu. Začátek dobrej, drželo si to takovou tu střední cestu dobrýho akčního béčka. Pár známých tváří, pár hezkých tvářiček, sem tam bitka a sem tam střílení. Bohužel cca. 20 minut pokazilo celej film. Začaly se hromadit nelogický a debilní scény a když už jich bylo tak akorát....konec filmu. Slibný začátek, špatný konec. Škoda.

Krvavá hostina (2005)

Ze všech tří jednoznačně nejlepší. Není to sice bůhvíjak dobrej horor ale dá se na to dívat. Jen to musíte brát víc jako tu komedii a zapnout si to s tím že se chcete pobavit a lehce se zasmát u stupidity některých scén, humorného vraždění a směšných kostýmu a efektů. Bohužel další dva díly nepokračují v podobném duchu této lehce podprůměrné "hororové'" komedie a vydávají se úplně jiným směrem. Totálně dosrat celkem dobře našlápnutou trilogii.

Krvavá hostina 2: Masakr (2008) odpad!

Are you fu*king kidding me?? Po jedničce, která se ještě dala lehce s nadhledem brát jako komedie a horor je tohle totální sračka, která si ani nezaslouží mít tak vysoký hodnocení. Rádoby vtipný scény kde na sebe všichni zvrací nebo je posere a pochčije mutant a nebo jak mutant ojíždí kočku, jsou akorát nechutný a trapný. A to je jen zlomek z toho co dělá tenhle film tak "unikátním". Nemluvě o "chytré" blondýnce, kde si každý musí zaťukat na čelo při jejím naprosto logickém a absolutně bravůrním počínání v obchodě. Snad jediná vtipná scéna (která ovšem nezaručí ani tu jednu zaprděnou hvězdu) byla ta s dítětem. Tady jsem se zasmál až sem se za břicho popadal. Scéna skončila a film se zase vrátil do svých starých kolejí...

Krvavá hostina 3: Šťastný konec (2009) odpad!

Ne, prostě ne. Ze všech tří sraček je tohle ta nejvíc nejsračkovitější sračka. Když už se mi začaly líbit ty dvě mladý motorkářky (hlavně ta red), tak hned prostě musí umřít. Negra análně znásilní mutant a v zápětí z něj vyleze další. Dědek se snaží zachránit rádoby karatistovi ruku ve stylu Ramba..... Díval sem se na to jen ze zvědavosti abych zjistil jak dopadne celá trilogie, ikdyž sem už od začátku měl jasno ohledně hodnocení. Ve více lidech se alespoň pobavíte u pár scén ale dívat se na to sám... asi bych to nezvládl až do konce.