Bídníci (2000) (seriál)

Rozhodně zajímavé ztvárnění Bídníků, v čele s herci světového formátu. Především pak výkon Johna Malkoviche stojí za pozornost. V jeho podání je policista Javert opravdu slizoun světového formátu.

Šmoulové (1981) (seriál)

Díval jsem se na to jako malý, úplně malý kluk, tak malý, že si to ani moc nepamatuji. Podle očitých svědků jsem tenhle seriál měl tak rád, že jsem před začátkem klepal nožičkama o gauč, jak jsem se na to těšil...

Poklad na Stříbrném jezeře (1962)

Moje nejoblíbenější Vinetuovka, od prvního shlédnutí až po to poslední, a to je někde v nedohlednu. Sám ani nevím kolik proběhlo repríz a kolikrát jsem si tu reprízu nenechal ujít. Ačkoliv se Lex Barker a Pierre Brice sešli poprvé, tak jsou něčekaně dobře sehranou dvojicí. Také je to nejvíce optimistický díl, jestli se nemýlím hehehe :)...protože nikdo z ústředních hrdinů neodejde do věčných lovišť. Hlavní záporák je skvělý, což je jistě dílem hereckého výkonu Herberta Loma. Vzpoměňte si na jeho pohled plný chtíče, když konečně najdou onen poklad. Celý příběh podtrhává jedinečná příroda a kvalitní hudební doprovod. Kdo by nechtěl na Plitvická jezera.

Space Jam (1996)

Warner Brothers uvádí...animáci v akci, to je vždycky k pokoukání. Basketbalu nerozumím, nesleduju, ani mě nikdy nebavil, ale animáci, tak ti mě bavili odjakživa. Bugz Bunny vždycky dokáže překonat všechna moje očekávání.

Tuxedo (2002)

Vidíte a já nemám smoking (oblek) rád, vždycky když se do toho navleču (což je párkrát do roka), necítím se kdo ví jak skvěle. Ovšem uznávám, že existují jisté společenské akce, na které se takový druh obleku hodí. Smoking figurující v tomto filmu platí za paradox. Je to žřejmě jediný mně známý společenský oděv, ve kterém bych si dokázal představit i spánek.

Válka světů (2005)

Jakoby nám Steven trošičku stárnul, chybí tomu ten jeho typický šmrnc, natočil řadu mnohem lepších kousků než je tenhle.

Věřte nevěřte (1997) (seriál)

Některé povídky jsou skvělé, jiné zase dost špatné. Kořením tohoto pořadu jsou právě ty hádanky. Pravda nebo výmysl? Fakt nebo fikce? Samozřejmě jsem se nezřídka kdy ve svém úsudku spletl.

Vetřelec: Vzkříšení (1997)

Repleyová je nesmrtelná a to i když je už vlastně dávno po smrti. Tenhle díl je toho důkazem. Vstane z mrtvých, tentokráte s krví těch slintajících nezmarů. Ron Perlman je osobitý, Winona Ryder slušně nahradila Bishopa. Vetřelci nám trošičku zmutovali a opět prahnou po lidské krvi. Nastává tedy další zběsilá honička a boj o holé přežití.Ovšem, má to jeden háček, to už tu prostě třikrát bylo.

Záhada hlavolamu (1993)

Stínadla. Rychlé šípy, Foglar. Nikdy jsem nechodil do skautu, přesto mám tyto tři veličiny velmi rád. Toto převedení na filmové plátno jsem viděl jen jednou, proto bych ho rád shlédnul znovu.

Zámek hrůzy (1999)

Vidlěl jsem to poprvé v kině a tam to nepůsobilo špatně. Ne, neřekl bych že se jedná přímo o horor, ale Zámek hrůzy dovede vyvolat místy slušný pocit napětí. Bohuže v televizi to značně ztrácí efekt. A co se týká Owena Wilsona, omfg !!!!!