Dům snů (2011)

Keby som podobných filmov nevidel už asi XY krát určite by sa mi to páčilo. Takto už je to pre mňa len prevarená voda. Dal by som možno väčšie hodnotenie ale to vykrádanie (3:15 zomrieš, Sirota atď.), to už je hádam na smiech. Nechápem ako niekto môže natočiť takýto film a čakať, že ho možno zaň aj ocenia. Za originalitu určite nie. Ale čo sa tu s tým trtkať, proste sa mi to nepáčilo...

Transformers (2007)

Trochu moc army a trochu moc neprehľadné. Z toho dôvodu ma tie akčné scénky nebavili. Vždy keď sa objavili LaBeouf a Fox tak to bola sranda. Akonáhle ale zmizli tak to bolo len také ... ako to nazvať.... nudné? Taký kočkopes.

Mimi a Líza (2011) (seriál)

Čakal som trapošinu a ono je to náhodou celkom zábavné. A tie rýmovačky niektoré nemajú chybu.

Medená veža (1970)

Pobavený, bez štipky súcitu môžem hodnotiť na výbornú. Škoda len, že po tej tragédii to trochu stratilo švih. Je to až neuveriteľné ako krásne veľkolepo sa dá natočiť film aj z nášho prostredia.

Saxána a Lexikon kouzel (2011)

Ale no :-) Tupé to bolo až až ale jedným okom sa na to pozerať dalo. Nič som nečakal, nič som ani nedostal ale ani som nezostal fučať od nervov ako hrniec z TopShopu.

Hugo a jeho velký objev (2011)

Tento film je jednoducho nádherný. Ani som nečakal, že ma ešte môže niečo tak nadchnúť. Keď toto bolo vytvorené z lásky a radosti k filmu, tak ku mne sa táto radosť dostala ako atómová bomba pozitívnej energie. Takto to vyzerá keď film vystúpi z plátna, prihovorí sa divákovi a dotkne sa jeho srdca.

Nezvratný osud 4 (2009) odpad!

Kto videl predošlé tri diely a napriek tomu za to dokázal vyhodiť peniaze na lístky do kina je podľa mňa dement. Inak si neviem vysvetliť ako môže mať niečo takéto 100 x prevarené úspech. Hnus, grc a nechutne vykalkulované. Asi najhorší film čo som tento rok videl (v TV). Btw. v žiadnom z predošlých dielov nebola smrť tak trápna ako teraz. Vždy to bolo aspoň zakamuflované akože náhodou. Teraz už je to totál trapné posúvanie sa vecí samých od seba.

Čas zabíjet (1996)

Asi takto by som to zhrnul. Nemám rád keď ma nejaký film tlačí k názoru tak, že aj kakanie pri zápche je oproti tomu nič. Na druhej strane je to tak ultrasuper krutoprísne napínavé, že aj zápcha poľaví.

Bez okolků (1967)

Taký milý filmík so snahou o nejaké artové psie kúsky. Neurazí, možno aj dokonca poteší.